Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom h mindig valami baj van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom h mindig valami baj van. Tonkreteheti ez a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Szeptemberben-karambolozott a parom.Tulveszeltuk.Azota is vannak maradando karosodasok.Most a munkahelyen ismet agyrakodast szenvedett..nem birom mar lelkileg.MEGOL A SOK IDEGESSEG.Ki atkoztak a kapcsolatunkat vagy minket??Es ha nem akkor mi ez a sok baj allandoan?? :(
2008. ápr. 30. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Megertelek. Az, hogy ez tonkreteheti-e a kapcsolatotokat te tudod. En tudom milyen egy "szarmagnessel" egyutt elni...de tudod mit? Jobb lenne, ha rendorok vinnek be mert olyen reszeg, hogy fogalma sincs hol lakik? V. milyen ciki te nem vagy otthon es a szomszedokkal szemelyazonositjak....tudnek meselni.

Engem is odavagott a sok idegesseg sot, depresszios is lettem.

Szemet dolog amit mondok, tudom de ne kinozd magad ha nem muszaj. Olyan ferfit valassz, aki kepes a sajat laban megallni nem a tieden.

2008. ápr. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az hogy vonza a szart nem ok arra hogy kidobja hülyeségeket beszélsz...kedves elsö válaszadó...nem tehet rola hogy baj történik vele
2008. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont most kellene a pasrod mellett alj ha enyi baja van.Te segitsd ne hagyd ott mint ahogyan a kedves elso valaszolo javasolta!
2008. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gratula hozzászólók,tisztelet a kivételnek,remélem ha ti is balesetet szenvedtek utána a párotok ott hagy a francba...
2008. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HÁT EZ DURVA!!! TI CSAK ADDIG VAGYTOK A PÁROTOKKAL MIG MINDEN RENDBEN VAN?????? GARTULÁLOK! SZÉP TELJESITMÉNY...tisztelem az előző hozzászólást, és NEKTEK hasonló "jókat" kivánok... 18 éves leszek, 8. hónapja a barátommal, amiből kb 3 hónapot végig sirtam, idegeskedtem, mig helyreráztam a depresszióból, egy (szinte)öngyilkosságból...és most boldogok vagyunk és TUDOM hogy bármit megtenne értem, BÁRMIT. Az a kérdésed hogy tönkreteheti-e a kapcsolatot? Nem veszed észre hágy már tönkre is tetted? Milyen ember vagy??? Ha a párod helyébe lennék én biztos elküldenélek...Tudom, h egy kivülállónak könnyű irpgatni, de ha tényleg neked ez csak "önsanyargatás" hagyd az egészet a fenébe! nekem nem lenne szükségem egy ilyen barátnőre...
2008. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaaaaaa és tegyem hozzá azt, hogy más ha azért hagyod el mert egy részeg disznó, vagy azért hagyod el mert beteg lett. Egy részeg disznó mellett én sem élnék...
2008. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fújjjjjjj ennyit a te nagy "szeretetedről" a párod iránt.....komolyan...te cask akkor vagy együtt a pároddal hogyha minden tetőtől talpig csillagokban úszik????ha minden szép és jó???gyönyörű komolyan......mi az hogy ->unod>....ez a szó is...Ő TEHET RÓLA HOGY KARAMBOLOZOTT???Ő TEHET AZ AGYRÁZKÓDÁSRÓL??????istenem milyen emberek vannak...ilyenkor lenne a párodnak a legnagyobb szüksége rád..és te ilyenkor mondod hogy unod???akkor gondolom hogy mennyire szeretheted őt...a párod helyébe rég kihajítottalak volna...Pffff.(csaj vagyok amúgy..és 1éve vagyok együtt e barátommal és ő is és énis minden bajban egymás mellett vagyunk és voltunk idági is..mert nekünk is voltak dolgok:( ..de átvészeltünk mindent és nagyon szeretjük egymást...ENNYI) szerintem gondolkozzál el magadon milyen ember is vagy.....na pá
2008. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!