Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom hungarista, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom hungarista, én pedig félig cigány vagyok, és csak most mondtam neki el, másfél év múltával. Együtt fog velem maradni? Te mit tennél?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Azért cigányoknak is van sok "fajtája". Vegyük csak két részbe őket, a rendes dolgozó becsületest, meg a bűnöző fajtát. persze ez alapján csoportosíthatnánk a fehéreket négereket is ,stb de mind1.


A lényeg, hogy a nemcigányoknál baromi nagyok az előítéletek. (Ha meglátok egy cigányt a metrón-villamoson, akkor alapból az jut eszembe, hogy lop, vagy mindjárt belémköt, stb), amire eléggé rá is szolgáltak valjuk be. A gond az, hogy aki nem bűnöző arra is rá fogjuk mondani vagy gondolni. Ez lehet rosszul hangzik, de ha nem látszik rajtad, hogy roma vagy meg nem is viselkedsz úgy, akkor lehet nem is kéne hangoztatni, úgy jársz a legjobban. Ez persze most olyan mintha megtagadnánk, hogy mi a származásunk, de most őszinténszólva nem kvára mind1, hogy milyen származású vagyok? Ember vagyok élek rendesen becsületesen ,stb. Én sem fogom hangoztatni, hogy éééén Magyar vagyok vay éééén Zsidó Cigány, stb vagyok. Csak akkor ha el akarok érni vele valamit. Apám mesélte, hogy valami kocsmában volt egy cigány aki szította a balhét, a kutya nem figyelt rá, de kötekedett mindenkivel össze-vissza amíg az embereken nem látszott már, hogy unják, akkor pedig jött azzal a szöveggel ,h mivan, nekem szóltok? Azért mert cigány vagyok? stb...


Nálad nyilván nem provokálásból volt ez, hogy elmondtad a barátodnak, sőt ha azt vesszük "bevallottad" mintha valami bűn lenne. És normális esetben nem is lenne semmi gond, csak mint fentebb írtam, nagyon nagyok az előítéletek. Ha szép vagy kedves jólnevelt, stb, de kiderül, hogy roma vagy, akkor az emberenek az az első benyomása, hogy úristen biztos van egy óriási pereputtyod akik viszont echte romák és menekülni kell.


Szóval én a helyedben inkább nem mondtam volna, azt ha egyszer hirtelen kiderült volna évek múlva, akkor is csak annyit mondtam volna, hogy nem gondoltam, hogy számít valamit. Mivel te most ezt így előhoztad, ezért tutira úgy fog lejönni az embernek, hogy azért mondtad el, mert számít valamit, tehát van valami fekete leves emiatt..


bocs, kissé hosszúra sikerült.

2009. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
33%
Én speciel megrugdosnálak az acélbetétes bakancsommal és ha ő is igazi hungarista ez lesz a minimum amit kapsz ha meg nem ver meg akkor csak egy kamu féreg a barátod.
2009. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%
Ha emiatt elhagy, akkor nem érdemel meg. Én is félig az vagyok.
2009. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%
12:07. Aki ilyet csinálna bárkivel is, ne merjen mást féregnek nevezni. Az a cím az övé.
2009. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%
Talán te is cigány vagy hogy ennyire véded őket?
2009. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14%

az acélbetétes hozzászólás tetszik...és még nem hazudnak...


pasi csinálná ezt velem,ugy kib*sznám,lába se érné...


egy hófehér magyar lány

2009. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%
Én is hungarista vagyok, és ha én lennék a barátod, akkor biztos nagyon erősen elgondolkodnék. De nem tudom hogy döntenék. Végülis elképzelhető hogy együtt marad veled, attól függ mennyire szélsőséges.
2009. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
60%
ez csak egy ilyen boszme orszagban kerdeses mint magyarorszag,szerintem inkabb te gondolkodj el rajta hogy vele maradsz,kb otven ewel el vannak maradva a nyugattol ezek az emberek,ugy nez ki az az orszag mint az otvenes evek amerikaja,nem veszik eszre hogy nem szarmazas meg bor szin alapjan kellene megitelni embereket.
2009. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
55%
ilyen fajbarmoktol jobb ha tavol tartod magad,meg par ev aztan ugyis kilovik oket valami hozzajuk illo bolygora
2009. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
48%
Alapból nem kellett volna összejönnötök. Most már talán úgy is mind1. Amugy szerintem, ha nem is szakít más lesz ezután minden.
2009. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!