Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom hungarista, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom hungarista, én pedig félig cigány vagyok, és csak most mondtam neki el, másfél év múltával. Együtt fog velem maradni? Te mit tennél?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
22%
Hátha a srác olyan nagy hungaristának hiszi magát tájékozódhatott volna rólad, meg másfél év alatt nem találkozott a szüleiddel? és egyébként ezt csúnya rasszisták úgy mondanák, hogy fajárulás.
2009. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

miért kell ezt külön bejelenteni??mi értelme lenne?

egyáltalán nem lényeg.nincs semmi szégyellnivalód.

2010. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nem tudom ki írta ezt:ha hungarista az még nem jelenti hogy cigánygyűlölő" hát aki ezt írta annak részvétem mert akkor nem tud erről sokat. a kérdezőnek:ha szeret veled marad de ha hungarista tényleg akkor nem. szóval:vagy a szerelmét adja fel vagy azt hogy hungarista legyen.
2010. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
28%
tudtommal ezen az oldalon csúnyát és sértőt nem szabad írni de néhány hozzászólás felidegesít ugyhogy akkor már én is hozzászólok 1-2 cifrát! na szóval nem tudom kik irogatnak olyat,ami sérti a hungaristákat de azoknak jó gyorsan le lehet állni!és ha te nem vetted volna észre ha van is(de nincsen) olyan cigány aki "rendes" azt is az alapján ítélik meg mert lehet látni hogy egy patkány repper csóró erőszakos féreg,ha nem tetszik neki valami veri a tanárokat,lopja a segélyt! és biztosan engem is azok a "rendes dolgozó" cigányok raboltak ki az utcán!meg azt sem értem ha ilyen rosszul élnek minek szaporodnak ennyit? undorító egy 10 fős cigánycsaládot látni az utcán(bocs 11 mert még terhes az egyik!)na szóval le lehet állni mindenkinek!
2010. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
12%
ja és nem tudom kiírta ezt az "acélbetétes csizmámmal megrúgdosnálak " hozzászólást,de az aki írta csak jófej lehet és kár hogy nem ismerem!
2010. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
14%
hülye cigók!
2010. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

nemolvastam el egyetsem:D

de sztem.ha nagy hungarista akkor elhagy..

de nemértem hogynem vehette észre h cigány vagy/:

2010. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nézd: ha becsületes vagy, illetve egyetértesz a párod elveivel, akkor nem hinném, hogy probléma lenne veled.

Amúgy volt egy osztálytársam, aki félig cigány, de semmi probléma nem volt vele.

2011. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
SZiasztok.Én 100% magyar vagyod de az gáz hogy barnább a bőröm és hungarista vaagyok???
2012. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!