Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én nem tudom elképzelni az életemet más ember oldalán, hiszen olyan rohadtul jól érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

24/F


Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy egy nővel együtt kelljen élnem, volt már párkapcsolatom, de szexen kívül semmi mást nem kívántam egy nővel. Miért van ez? Önző vagyok?


2012. jún. 27. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
majd ha a barátaid elkezdenek nősülni akkor magányos leszel
2012. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
láttam már sok házasságot de valahogy én nem tudom azt elképzelni hogy legyen még valaki mellettem akivel meg kelljen osztani az életemet.. minek? egyedül is jól megvagyok, kötelező házasodni?
2012. jún. 27. 23:23
 3/11 A kérdező kommentje:
mondjuk még nem is találtam olyan nőt aki tökre olyan lenne mint én... tényleg, heuréka
2012. jún. 27. 23:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Szard le az egészet, ha egyedül jól érzed magad, nem kell erőltetni, de azért ne kezdj nővel, ha csak szexre vágysz, mert az már tényleg önző dolog.
2012. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én irigyellek..legalább nem torik ossze a szived
2012. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hirtelen azt hittem Én írtam ki a kérdést!

Ugyenez van velem is.

Nem kamu 24/F

2012. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedben van a válasz.
2012. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nem találtad meg azt a nőt akit tudnál szeretni, ennyi lenne szerintem. Fúh, de szeretnék ilyen lenni... :)


21/N

2012. jún. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tökmindegy. hidd el semmi sem számít csak az, hogy jól érezd magad, minden mást le kell sz*arni!

csomó egyedülálló 30-40 éves pali van, szóval 20 év múlva is simán lesz majd kivel bulizni. nem beszélve arról, hogy a legjobb évfolyamtársaimat (csajokat) a 40 éves "befutott vállalkozók" kú*rják.

2012. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenki :)) hát akkor megnyugodtam
2012. júl. 4. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!