Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem normális vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem normális vagyok. Kiszálltam egy féltékeny ember mellől, erre megkapom egy másiktól. Mit rontottam én el?

Figyelt kérdés

az ex tiltott, szabályozott, betegesen féltékeny volt. most megismertem egy srácot. erre ez is kezdi.


alapvetően érzékeny, bújós, monogám, kapcs.függő, félénk nő vagyok, olykor gátlásos is. hogy jön ebből le az, hogy r*bancnak néznek???


2012. jún. 29. 18:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol még ezzel a két idiótával?

Az ex azért ex, mert ahhoz se lenne semmi köze, ha az új pasid a helyi focicsapat lenne, kispadostul. Az új, meg arra veri a nyálát, hogy elvitt egyszer-kétszer moziba, meg plázázni?

Neked tényleg ez a fajta pasi a zsánered, "szerencséd" van, most van kettő is, és nem igazán látom rajtad a szándékot, hogy továbblépj.

Remélem tévedek.

2012. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nyitott vagyok más srácok felé, de ők nem felém. most ezt látom.sajnos.
2012. júl. 1. 15:50
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan vagy, mint amilyennek leírod magad, a srácok két kézzel kapkodnak utánad.

De még ha ezt most nem is így látod, először lehet jobb lenne, ha magadban raknád helyre, hogy milyen férfi kell neked.

2012. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
hát nem kapkodnak utánam :(
2012. júl. 1. 19:37
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudno. Interneten át könnyű okosnak lenni, de a lehetőségeidet csak te ismered.
2012. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!