Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem normális vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem normális vagyok. Kiszálltam egy féltékeny ember mellől, erre megkapom egy másiktól. Mit rontottam én el?

Figyelt kérdés

az ex tiltott, szabályozott, betegesen féltékeny volt. most megismertem egy srácot. erre ez is kezdi.


alapvetően érzékeny, bújós, monogám, kapcs.függő, félénk nő vagyok, olykor gátlásos is. hogy jön ebből le az, hogy r*bancnak néznek???


2012. jún. 29. 18:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

de ezt azért érzem, mert féltékeny!

szóval balhézik, azt hiszi hazudok, meg sorolhatnám. ha magyarázkodom, nem hisz nekem, ha nem magyarázkodom nem hív fel, nem találkozunk, nekem hiányzik.


szóval ha nem lenne féltékeny, nem ezt érezném. eddig boldog voltam vele minden percnek örültem. erre ez van :(

2012. jún. 29. 20:22
 12/25 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt féltékeny? Mindezidáig bírta? :) Nem lehet, hogy tényleg valahogy te váltottad ki belőle? Na nem azzal, hogy félreléptél!


Különben egyszerű: keress másfajta partnert, de komolyan gondolj bele, nem lehet, hogy hosszútávon őt is ilyen irányba "próbálnád" mozdítani?

Itt most nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, csak fura, hogy mindkétszer ilyet fogtál ki!

2012. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
eddig 2-szer találkoztunk.nem, addig nem volt féltékeny. hanem harmadik találkozás után.
2012. jún. 29. 20:34
 14/25 anonim ***** válasza:
Mi??? HÁROM alkalom után ezt csinálja? Hú, nálatok nagy gáz van. Velem biztos nem merne senki balhézni még a 300.-adik után sem, mert félne, hogy kidobom. :) Ha évek óta együtt élünk, akkor talán finoman(!) megejtene egy beszélgetést, de csak nagyon(!) indokolt esetben.
2012. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
akkor hát nem kellett volna magyarázkodnom. ó itt rontottam el.
2012. jún. 29. 20:43
 16/25 anonim ***** válasza:

Lehet, mivel 3 alkalom után (bármilyen közvetlen vagyok!) még egyik fiú sem érezte magát úgy velem szemben, hogy bármit is számonkérhetne. :)

Ha viszont veszettül, és idegesen magyarázkodtam volna, azzal okot adtam volna nekik rá.

2012. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, ebből így hosszú távon nem sül ki semmi jó, csak szenvednél tőle. Találsz te ennél különbet is. Mond meg neki hogy a saját hülyesége miatt ennyi, vége ÉS gondolkodjon rajta ő.
2012. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csinálsz, és azt hiszed hogy az úgy van rendjén. Sajna ehhez az egész randevúdat vissza kellene nézni, hogy kiderüljön hol a bibi.
2012. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"még egyik fiú sem érezte magát úgy velem szemben, hogy bármit is számonkérhetne. :) "


lehet nem találkoztál ilyen srácokkal. őket én vonzom be nagyon úgy néz ki.

2012. júl. 1. 11:49
 20/25 A kérdező kommentje:
mai állás: az extől azt kapom, hogy megcsaltam, utál, a srác meg szintén így van vele, hogy mással kavarok. kétoldalról kapom az ívet. és be van sértődve mindkettő. én meg itt vagyok egyedül :(
2012. júl. 1. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!