Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nagyok az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagyok az elvárásaim? Miért vagyok ennyire külsőséges? 16/l

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nem tartom magamat szépnek, bár már pár fiú érdeklődött irántam(egy kezemen meg tudom számolni). Az a baj, hogy ezek a fiúk, nekem egyáltalán nem jönnek be. Már mint külsőleg, mert egyébként kedvesek és mindegyikkel el tudok beszélgetni, de külsőleg taszítanak. Miért vagyok ennyire külsőséges? Ilyenkor szoktam azon elgondolkodni, hogyha én ilyen külsőséges vagyok, akkor nyilván mások is azok és sohasem fogok találni senkit a kinézetem miatt. Már mint nem vagyok kövér, sőt tudom magamról, hogy szép alakom van(most kár lenne álszenteskednem), de az arcom szerintem nem szép. Meg a kisugárzásom borzasztó. Fiúk társaságában egyszerűen visszahúzódok. Azt is el tudom képzelni, hogy ezek a fiúk azért érdeklődnek irántam, mert senkinek sem jönnek be és végső elkeseredésükben, sőt ez szinte biztos. Esetleg próbáljam meg valamelyikükkel, és majd egyszer csak külsőleg is elkezdek hozzájuk vonzódni, vagy ez az egész badarság? Előre is köszönöm a válaszokat :) (Tudom, hogy ez a kategória 18 karikás :), de máshova nem illet, úgyhogy elnézést)
2012. jún. 29. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön olyan, aki tetszik. Nem kell a kardodba dőlni, fiatal vagy még :)


24/N

2012. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért mit vársz?
2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az érzékszerveink azért vannak, hogy használjuk őket. Ne próbáld meg egyikükkel sem ha nem tetszenek külsőre. Maximum ha barátként vagytok, idővel megtetszhet, nem kizárt. Ám ha úgymond járni kezdesz valakivel aki nem vonz, és esetleg csókolóztok, valószínűleg rosszul leszel tőle is, meg magadtól is.
2012. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Tudom, hogy még nem vagyok elkésve, SŐT! De már érzem magamon, hogy jó lenne egy barát. Tökre vágyom a szeretetre, persze a szüleimtől meg a barátaimtól eleget kapok, de az még is más. Csak úgy alapból vágyom az érintésre, nem tudom, hogy érted-e, mert nem igazán tudom elmagyarázni, még magamnak sem. Arról sincs szó, hogy esetleg kinéznének, mert 16 évesen nem csókolóztam, meg nem volt barátom. Szerencsés vagyok, mert a baráti körömben inkább az ellenkezője számít gázosnak.

2. Tanácsot várok, esetleg tapasztalat leírást, bármit amit ehhez tudnál fűzni.

2012. jún. 29. 20:31
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Nagyon szépen köszönöm. Belül gondoltam, hogy tényleg nem tanácsos olyannal kezdeni, akitől akár undorodok is, csak tudod kellet, hogy valaki megerősítsen. Várok még további válaszokat és véleményeket :)
2012. jún. 29. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamilyen szinten tartani kell egy külsőleges szintet. Szóval ne hányd el magad, ha ránézel :D

Amúgy sok fiúnak, személy szerint nekem is, bejön ha egy lány visszahúzódó. És az arc se mindig számít szerintem. Nem kell a tökéleteshez viszonyítanod magad, mert az olyan lányok külsőleg megkapják, hogy szépek meg mindenki velük akar járni, de sose lesz normális kapcsolata. Persze tisztelet a kivételnek, mert abból is sok van.

2012. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ilyen kritikus magaddal.Biztos jól nézel ki,annak ellenére,hogy te nem tetszel magadnak.A férfiak véleménye a fontos:)

Nem biztos egyáltalán,hogy te külsőséges vagy.Csak lehet,hogy azok a fiúk egyszerűen nem tetszettek neked,ez nem baj majd találsz olyat aki tetszeni fog ne aggódj.

25F

2012. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, fiúként vagyok ilyen válogatós külsőre. VAlamiért nem tudok vonzódni akármilyen külsejű lányhoz és a külső még csak az első próba, jellemre is olyannak kell lennie, hogy tudjam szeretni. Ennek ellenére mégis én voltam már 4 lányba is szerelmes, ellenben ők sosem viszonozták az érzéseimet, szerintem a lányok alapból nagyon válogatósak külsőre, míg mi fiúk kevésbé, de én ritka kivétel vagyok, mert olyan válogatós vagyok külső szerint, mitn egy lány. Nem is volt még barátnőm. Igaz én sem vagyok egy hű de jó pasi szerintem, hiába mondták már lányok rám, hogy helyes vagyok, mert, akik mondták azok többnyire nem jöttek be nekem. A csúnya lányok szava meg nálam nem ér sokat, nem tartom dícséretnek, nem érzem úgy, hogy jó pasi lennék, de ha egy nekem tetsző lány mondaná, ha csak egy is, akkkor egész más lenne a helyzet.


22f

2012. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kapcsolat, 16 évesen még bátran megteheted, hogy vársz olyanra, aki megfelel Neked. Azt látom, azok találják meg az igazán nekik való, nekik teremtett társat, akik türelmesek, és tudnak várni arra, akivel tényleg egyszerre érzik ugyanazt egymás iránt.
2012. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem értelek meg, de tapasztalatól mondom hogy valaki nem jön be de végül fordul a dolog és lefekszel vele, később TALÁN még bele is szeretsz (de kipróbálhatjuk ha akarod xd)
2012. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!