Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabo0515 kérdése:

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Májusban összejöttem egy sráccal, Június elején szakítottunk és most megint összejöttünk.Rájöttem, hogy nem szeretem ő viszont teljesen belém van zúgva és nekem ő csak barát nem tudom másképp szeretni...Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok semmit , úgy hogy ne hogy azt hidje hogy játszok vele.Mert én azt hittem,hogy majd jobb lesz meg megszeretem, de nem. SEGÍTSETEK!!!!

#szeretés #nem akarok vele lenni
2012. jún. 29. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kerek perec - mondd meg neki, férfi, fel kell hogy dolgozza. Bár a mai TV eléggé rákapcsolt hogy kis sírós-rívós hősugárzókat neveljenek a kölykökből, de nyomatékosítsd esetleg egy pofonnal ha nagyon maga alá szállna és ha azután se megy el bedobni egy sört akkor hadd hogy felvágja az ereit, mert ilyen **** nem kell a bolygóra.
2012. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos már nem tudod jóvá tenni, bármit is mondasz, meg fogod bántani, mert tény, hogy játszottál az érzéseivel. Minek mentél bele másodszor is, ha nem szereted??
2012. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bécikém figyelj! Az utóbbi időben nagyon össze voltam zavarodva. Mostanra tisztázódtak az érzéseim, és rájöttem, hogy csak barátként szeretlek. Nagyon sajnálom. Ennek a kapcsolatnak vége.
2012. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hiányzott,de rájöttem hogy csak úgy hiányzott mint egy barát , megsajnáltam és nagyon nagyon rossz döntés volt, mert sajnálatból nem kéne vele lennem..
2012. jún. 29. 20:59
 5/8 A kérdező kommentje:
és amikor először szakítottam vele, felhívott és sírt őrületesen sírt , hogy nagyon szeret és hogy neki most nagyon rossz ..nincs értelme az életének és megakarja ölni magát, meg hogy nem tud aludni...(érzelmi zsarolás)
2012. jún. 29. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
hiába nem ugy gondolod, még is játszottál vele. szegény srác
2012. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom, nem akartam.. :(
2012. jún. 29. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

minek kell ilyen könnyen összejönni másokkal...

valaki örülne h egyvalakije legyen, mások meg itt könnyelműsködnek, annyira zavaró ez

2012. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!