Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen tahók az emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tahók az emberek? Miért kell kinevetni ha a barátom alacsonyabb nálam? én így szeretem!

Figyelt kérdés

mindig mindenhol kinevetnek minket, pedig csak kb 10cm-el kisebb mint én, ( én 175 vagyok).. de engem nem érdekel, nagyon szeretem őt, és nem érdekelnek a külsőségek, ha le esne az egyik keze meg az egyik lába akkoris nagyon szeretném, és tudom hogy ő is így van ezzel, de folyamatosan pofáznak, röhögnek, beszólnak, kinéznek minket mindenhonnan... eleinte nem foglalkoztunk velük, de kicsit kezd kellemetlen lenni hogy nem tudunk sehova se elmenni anélkül hogy ne néznének össze az emberek, vagy röhögnének ki.. miért ilyen primitív mindenki???? :(((


22/L



2012. júl. 1. 00:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tipikus "magyar" mentalitás.. Ha egy alacsony srácnak nagy nehezen sikerül összejönnie egy magasabb netán csinosabb lánnyal rögtön beindul az irigykedés feléjük. Én sem vagyok egy égimeszelő a magam 172cm-el és sajnos nehéz normális, nem magasságmániás nőt találni. Egy ritka kivétel vagy és a barátod egy nagyom szerencsés srác...
2012. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
szerintem örülj neki! tudom kifordítva hangzik de látod magad? egyre jobban szereted emiatt... e sértések miatt még inkább inkább közelebb kerültök egymáshoz szorosabb kötelék alakul ki köztetek... bár engem röhögnének ezért :D de mondom ezt nem rosszindulatból mondom csak gondolkodj pozitívan h rosszat tesznek kívánnak nektek vagy csak lenéznek ennek ellenére pozitív dolog születik...
2012. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, mennyire igazad van!!:))

Köszönöm szépen a válaszokat:))

2012. júl. 10. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!