Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhet még valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még valamit irántam?

Figyelt kérdés
5 hónapja szakított velem a pasim, azóta vissza ment a volt barátnőjéhez!azóta is irogat sms-eket meg csörget.Tegnap pedig a munkája miatt el kellett hozzánk jönnie.mikor ide ért akkor egyedül voltam itthon.egy-két szót váltottunk, de aztán úgy tettem mintha ott se lett volna. De fél szemmél láttam meg éreztem is hogy egyfolytában bámul engem.de én ennek ellenére is úgy tettem mintha ott se lett volna.miútán elment úgyancsak megcsörgetett.talán érezhet még valamit irántam?
2008. máj. 1. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Talan,de szerintem kerdezd meg ot!
2008. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

% hónapja szakított az kicsit sok...?!És miket írogat neked pl?? és miért csörget téged állandoan??

Bár lehet h direkt csinálja, bár lehet h télleg szeret még:)

2008. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi, 5 hónapot akartam írni...:)
2008. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg, hogy miért csörget? Ezt nem értem... Ha akar valamit, akkor mondja meg, ha meg nem akar semmit, akkor ne szívasson! Szerintem felejtsd el, és keress valakit, aki bele is szól a telefonba, nem csak megcsörget!
2008. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

például olyanokat irogat, hogy miért nem irok neki, hogy megint elfelejtettem,a barátnőjével volt egy kis szóváltásom,igen felhúzta az agyamat a csaj, ezért felhívtam a pasit, hogy állítsa már le, mert egyfolytában piszkál.ezt elmondta a barátnőjének is hogy felhívtam.

még aznap küldte az sms-t,hogy reméli nem haragszok amiért szólt neki, hogy én hívtam.meg olyanokat, hogy én soha nem zavarom,az sms.ek végére általában oda írja, hogy puszi

2008. máj. 1. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy barátságot akar veled kialakítani.
2008. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!