Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy zajlik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy zajlik egy normális szakítás?

Figyelt kérdés

Leírom, ahogyan én gondolom.


Szerintem ha a pasi/ vagy a csaj akar szakítani a másikkal, akkor azt olyan helyen teszi,ahol megtudják beszélni normálisan az egészet.

Nem 15 percet,hanem kicsit több időt szánnak a másikra, főleg ha a másik fél szereti őt.

A szakító fél őszinte a másikkal,akármennyire is fáj a dolog.

És szerintem ha jelentett is neki valamit a másik, érdekli a véleménye, hogy mit gondol róla,haragszik e rá, stb.

És megbeszélik,hogy ezután hogy legyen, ne beszélgessenek, vagy barátok legyenek vagy egyáltalán tudna e a másik fél barátként tekinteni rá.


Szerintem akármi is történik egy kapcsolatban, így lenne helyénvaló szakítani a másikkal!!!vagy csak én gondolom így? :)


2012. júl. 1. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírtad, ez lenne a helyénvaló, és intelligens megoldás, csak tudod, sok kapcsolat alapvetően rosszul ér véget. Szerencsére nekem még nem volt olyan, de a sok veszekedés, nézeteltérés miatt a felek képtelenek értelmesen, nyugodtan beszélni a másikkal. A másik fele, hogy sokan annyira gerincesek, hogy még csak nem is mernek személyesen véget vetni a nem kívánt kapcsolatuknak. Sokszor hallani, hogy sms-ben, email-ben, telefonon szakítanak, vagy még annyira sem veszik a fáradtságot, aztán majd lesz valahogy.

Na erre viszont még egy 6-7 évvel ezelőtt volt példám. A csajjal kb 1 hónapja voltam együtt, elmentünk koncertre, másnap kiderült, hogy neki utána egy sráccal volt randija, és fel sem vette a telefont. A húgától tudtam meg, hogy "véletlenül" nem mondta el, hogy havonta váltogatja a srácokat. Nem is baj, pár hétre rá ismertem meg a mostani párom, akivel lassan 7 éve együtt vagyunk. :)

2012. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megevered, és elszaladsz
2012. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
nincs olyan,hogy "normális" szakítás
2012. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, ez lenne egy "ideális" szakítás.

De szerintem ez nagyon ritka :S

Az a fél, akivel szakítanak, lehet, hogy csalódottságában és szomorúságában teljesen megváltozik, és az addigi szerelme dühbe fordul át :( Ember és kapcsolatfüggő teljesen...

2012. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így lenne helyén való. Erre készülök, de kérdezem, hogyan lehet tompítani azt a helyzetet, amit az előttem író vázolt? Már ha kialakul? Nincs megcsalás, nincs veszekedés, kihűlt a dolog. Hm??
2012. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak az igazat mond neki és ne legyél bunkó. Legyél megértő.
2012. júl. 2. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél vele türelmes és megértő, hangsúlyozd sokszor, hogy nem vele van problémád, hanem már nem azt érzed iránta, amit régen. Többet nem nagyon tehetsz, de ha szeret és tisztel, előbb - utóbb megérti és remélhetőleg belenyugszik. Sajnos nem tudok ennél jobbat mondani. Utolsó előtti voltam.
2012. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: ez mind rendben és köszönöm a válaszokat. A gondom az, hogy ez már egy "beszéltünk, hogy tegyük rendbe" fázis után van, s nem is most hanem még kora tavasszal beszéltünk, de semmi nem változott azóta. S legnagyobb gondom, hogy ő úgy érzi nagy vonalakban minden rendben velünk, mert beszéltünk. Szóval nem egyszerű az ügy.
2012. júl. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg nem :/ De akkor sem tehetsz mást, mint hogy nagyon őszintén elmondod neki az igazat :( Mondd, hogy hosszútávon úgysem lenne már jó, ha te nem szereted úgy.
2012. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!