Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tanácsot kapni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabeszzz kérdése:

Szeretnék tanácsot kapni, bövebben le irom lentebb hogy miben?

Figyelt kérdés
23 eves srac vagyok, a baratnom 20 eves. szoval a problema az hogy most kulon vagyunk csutortok ota, meg beszeltuk hogy vege, mert nem ugy erez mint regebben de szunetet sem akart sem szakitani, megprobaltuk a szunetet, de ez nekem nagyon nem jott be, nem tudtam meg allni hogy ne keressem.? kb. 2-honapja vettem eszre hogy valami nincs rendben, ez a szexen vettem eszre legelsonek, sajnos csak hetvegen tudunk egyut lenni, talalkozni, az altalaban szombatol, vasarnapi vagy hetfo reggel van, hetkoznap telefonon beszelunk. az a hejzet hogy a multheten elo allt azzal hogy nem tudja mit akar mit erez irantam, de sem szakitani sem szunetett nem akar, nagy nehezen ra vettem hogy legyen szunet hogy jobban ra jon hogy mit akar, de azt nem birtam es szakitas let belole, most nem vagyunk egyut, de nagyon hianyzik, sajnos othol vannak neki csaladi problemak is, nem is kicsit, ez is kozbe jacchat? penteken mikor felhivtam a baratnoje ott volt, aki azt mondta ma hogy orult neki nagyon hogy beszelt velem, de meg nem tud donteni hogy mit akar? a kerdesem az lenne hogy van-e meg esely arra hogy ossze jojunk ismet, es ha igen akkor mit csinaljak maskep? ha valamit kihagytam vagy tobb infa kell, lehet kerdezni. kerem csak ertelmes valaszokat...
2012. júl. 1. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Édes vagy.

Ki fogja tudni ezt megmondani.

Egyesek azt fogják mondani, hogy hajrá, mások, hogy hagyjad.


A Te felelősséged. Csináld azt, amit érzel.

2012. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 -=Koldus=- ***** válasza:

Le kellene ülnötök és szépen mindent átbeszélni.

Nem tudom milyen gyakran beszéltek telefonon és azok a beszélgetések milyen hosszúak? Mert az is lehet, hogy kicsit besokallt. Ezért nem tudja mit érez.

2012. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
regeben soakat ha azt mondom hogy 2500-perc nem volt eleg egy honapig? minden nap beszelunk hat napi szinte olyan 3-4 ora. amit eszre vettem magamon is hogy nem igazan hagytam teret neki, folyton kerstem, es az utobbi 1-honapban egyre kevessebbet beszeltunk. azt mondta hogy most egyedul akar lenni, maganyt akar, besokalt volna, tul komolyra vettuk a figurat, es ez kenyelmetlen lett volna neki?
2012. júl. 1. 20:28
 4/11 -=Koldus=- ***** válasza:

Aztabüdösqurvaeget O.o


Minden nap 3-4 órát beszélni? Ne haragudj, de nem csodálom, hogy besokallt. Én is hasonló cipőben jártam. Túl sokat beszéltem az asszonnyal és egy idő után azt vettem észre, hogy valami megváltozott. Besokalltam. Mi is minden nap beszéltünk telefonon, volt olyan, hogy reggel elmentem tőle dolgozni, este meg beszéltünk 2 órát. Túl sok volt. Végül is megbeszéltük a dolgot és megállapodtunk, hogy kevesebbet keressük egymást. Azóta teljesen rendben van minden. 2-3 naponta beszélünk telefonon ha úgy alakul.


Én mindenképpen azt mondanám, hogy üljetek le és beszéljétek meg ezt az egészet. Én is ugyanazt éreztem, mint most a barátnőd. Nem akartam szakítani meg semmit, de éreztem, hogy megfojt a barátnőm a szeretetével.

2012. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
es ez kihat a szexre is? tulsagosan a nyoban lettem volna? vagy ilyesmi? hadjak neki tobb teret? azert nem hianyoznek neki? vagyis csak hiányzok csak nem mindig.
2012. júl. 1. 20:48
 6/11 -=Koldus=- ***** válasza:

A szexre konkrétan hogyan hat ki nálatok?

Én mondjuk szexeltem a barátnőmmel, de utána furcsa érzésem volt. Nem tudom megfogalmazni mit éreztem.

Keveset mondtál még el a magánéletetekről, nálunk az is baj volt pl, hogy egy nap legalább 50x elmondta barátnőm, hogy szeret illetve folyton csókolózott velem és puszilgatott. Egyszerűen tényleg megfojtott. Nekem Ő a legelső barátnőm, neki volt már előttem több pasija is, így megértő volt velem és visszavett. Bár mondta később, hogy nála is voltak olyan időszakok amikor úgymond én voltam neki sok, de Ő ezt már megtanulta kezelni az előző párkapcsolatai alatt, én viszont nem tudtam mire véljem azt az érzést.


Miután megbeszéltünk mindent, Ő is megértőbb lett és visszavett. Azóta mondjuk ha több napig együtt vagyunk akkor egy kezemen meg tudom számolni hányszor mondja azt, hogy szeretlek. Néha kér csak puszit illetve 2-3 naponta hívjuk egymást, de azok a beszélgetések is max 30 percesek, vagy esetleg akkor hívjuk még egymást, ha valami nagyon fontos közleni valónk van egymással.

2012. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igy bele gondolva szerintem ez lehet a problema nalunk is. a szexre vissza terve, ugy vettem eszre hogy nincs rendben, egyre kevesebbet voltunk egyut, es most azt is be valotta hogy mikor egyut voltunk, nem kívant, es nem eset jol neki, mondjuk az is lehet hogy megszokott volt az egesz peldaul ugy keztuk o lent, aztan o felul, es ennyi. meg mindig ot, naluk vagy nalunk az agyban, oszt ennyi. mondju ezt mar en is meg untam, probaltam hogy mas pozok, de nem igazan hajlott hozza. vagyis mikor fel hozztam akkor jo volt minden mikor mashogy csinaltuk. kicsit szegyelos ezen teren meg mindig...

mire vagy meg kivancsi?

2012. júl. 1. 21:15
 8/11 -=Koldus=- ***** válasza:

Talán még annyi, hogy mióta vagytok együtt? Rajtam olyan 8-9 hónap után jelentkeztek ezek a "tünetek".

Én még mindig azt mondom, hogy ez a kapcsolat megmenthető. Az is nagy előny, hogy barátnőd nem akar veled szakítani, tehát még mindig szeret és nélküled nem bírná elképzelni az életét. Én is így voltam. Barátnőm is mondta, hogy akarok-e szakítani. Én meg mondtam, hogy nem, mert nélküle meg üres volna az életem. Amit Te tehetsz ebben az ügyben, hogy visszább veszel. Nem keresed annyit, esetleg megvárod majd, hogy Ő hívjon téged. Ne fojtsd meg a szereteteddel. Adj neki teret. Ha majd látja rajtad, hogy változol, hidd el sokkal jobb lesz a kettőtök viszonya. minél hamarabb beszélj vele és ne hagyd, hogy engedd a barátnődnek, hogy tereljen. Igenis mondja meg, hogy konkrétan mi a baja. Esetleg Te is rákérdezhetsz majd tőle, hogy besokallt-e tőled.


A szexben nálunk eléggé sablonos a forgatókönyv már elég régóta, bár ez engem egyáltalán nem zavar. Igaz, időközönként be szoktunk vetni kis praktikákat (pl vibrátor), extrém helyeket még sajnos eddig nem sikerült, csak a kocsiban való szexelést :)

2012. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
meg probalok mindent, 13-honapja vagyunk egyut. mondjuk most nem, de erdeklodik iratam, hetvegen megyek hozza es beszelek a buksijaval, es visszabb veszek a tempobol.
2012. júl. 1. 21:31
 10/11 A kérdező kommentje:
hagyok neki idot hogy gondolja att a dolgokat a heten, es majd hetvegen meg beszeljuk, es meglatsuk.
2012. júl. 1. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!