Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha fiú, lány szereti egymást, de a fiú csak azért nem akar járni a lánnyal, mert kicsit nagyobb darab?

Figyelt kérdés
disznóság, ugye? vélemény?
2012. júl. 1. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha emiatt nem akar járni, akkor vagy nem szeret igazán vagy túl sokat számít neki mások véleménye, és túlságosan meg akar felelni a környezetének.
2012. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó! Ismertem egy lányt, aki 40 valahány kiló volt, és a pasija egy százkilós nővel csalta meg. Szívből kívánom neked, hogy te is így járj!"


Én vagyok a pasi, és sosem csalnám meg a csajom...

Különben te is azt mondtad neki, hogy fogyjon le, mi bajod van?!

2012. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szeretik egymást és a fiúnak ciki.

Ez a lényeg röviden, itt már sokat belemagyaráztok, eltértek a témától.


A fiú elmehet a sunyiba, döntse el: szereti vagy sem.

Az én testem csupa pikkelysömör, nagy darab is vagyok, párom mégis büszkén fogja a kezem nyílt utcán is!

22/L

2012. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez is csak annyit bizonyít a külsőnek és a belsőnek összhangban kell lennie. Ha a belső vonzó, akkor a külsőn már könnyebb változtatni.


Ha te a fiú vagy azt mondom vannak elvárásaid a külsővel amiknek nem felel meg ez érthető, de a közvélemény attól még igen szemét dolognak tartja ha azért nem jársz vele mert túlsúlyos, erkölcsileg kifogásolható, mert a benső érték eszmeibb, felülírja a külső csúnyaságot, de a valóságban úgy néz ki mégse.


Ha te vagy a lány akkor srácot megértem, nem vonzó egy kövér lány, lehet tenni ez ellen, úgy látszik itt az ideje is.

2012. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kettő kicsit üti egymást...most vagy szereti vagy szégyenli, el kellene dönteni.
2012. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Felszines majom;ha valaki szeret egy masik embert akkor olyannak fogadja el amilyen. Az ember kinezete mindig valtozik.
2016. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!