Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Randizás" tanácsok 14 éveseknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Randizás" tanácsok 14 éveseknek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem és azt mondta ő is nagyon kedvel. Mit kéne csinálnunk együtt,vagy ilyesmi.

Pl,sétálni.

Értelmes válaszokat kérek,tudom,hogy fiatal vagyok. :)


2011. júl. 9. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
menjetek sétálni, fagyizni, beszélgessetek :)
2011. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pl. sétálni. mást nagyon ugyse tudtok. szexelni meg bűn az egyház tanításai miatt.
2011. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nem is akarok vele :)
2011. júl. 9. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Add magad, próbáld elkerülni a kínos csendet.
2011. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért ne is erőltessed a beszélgetést, mert akkor is kínossá válhat a dolog.
2011. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. júl. 9. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
teaház,beszélgetés,séta,mozi,vidámpark,strand, vaagy valami kreatív csináljátok azt amit mindketten szeretnétek :))
2011. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mozi, séta, és állíts össze egy listát, a fejedbe,ha beállna a csönd: pl. hobbija, milyen tanuló, mi akar lenni.. mutasd h komolyan tudsz beszélgetni, ha kell, de azért viccelődj és mosolyogj sokat. hajrá:) majd mesélj milyen volt.
2011. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,megpróbálom :))
2011. júl. 10. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!