Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a pasimmal? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a pasimmal? Néha már úgy érzem, nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Annyira szexmániás, hogy ilyet én még nem láttam. Napi 2 neki a min. Nekem meg szinte soha nincs kedvem hozzá, főleg azért mert "úgy" nem foglalkozik velem :(

úgy kezdődik, hogy csak belevág a közepébe, nem fogja fel hogy a nők nem így működnek. Sokszor fáj is :'( sokszor csak 2 percig tart az egész, amikor kezd jó lenni, akkor vége és ennyi, én meg le vagyok .... aztán pár óra múlva kezdődik újra.

Ez miatt sincs kedvem már és ezek miatt néha fenyegetőzik azzal, hogy elhagy, mert neki erre szüksége van és keres mást :((

ez normális szerintetek? :((


2012. júl. 3. 08:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Önző dög, jobb is ha elhagy...
2012. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de a fura viselkedése után, megnyugszik és bocsánatot kér :$ kicsit idegesíti a munkája is, az anyja is és még én is ráteszek egy lapáttal, aztán felmegy a pumpa :(
2012. júl. 3. 08:59
 3/25 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenébe,talasz olyat aki majd megbecsül.29F
2012. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

cseréld le rám ;)

nekem elég a heti 2 is,és még foglalkoznék is "úgy" veled :)

2012. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Úristen! Az ilyen típusú nőket szokta verni a pasijuk, azok meg bedumálják maguknak, hogy megérdemelték...
2012. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A szex nem egy emberről szól, hanem kettőről. Ha ezt nem tudja felfogni, és nyugodtan kezelni a dolgot, akkor nincs miről beszélni. Gondolom te sem szeretnéd évekig ezt átélni, h egyfolytában fáj, nem is élvezed, és még bunkó is. Arról nem is beszélve, h egy normális kapcsolatban arra törekszik az ember, h a partnerének jó legyen (persze saját magának is). Sztem is hagyd el, találsz majd jobbat. Ez felér egy kihasználással amit ő tesz, ráadásul még zsarol is.
2012. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom... De emberek élvezik azt hogy megalázzák őket? Lépj ki ebből a kapcsolatból, igazából a fenyegetései üres szavak, mert te NEM vesztenél semmit, ha menne és keresne magának egy másik kur*át. Mert hogy becsülni egy fikarcnyit sem becsül az tisztán látszik. Csak egy lyuk vagy számára semmi több.

És tudod mért kér bocsánatot? Azért hogy a következő alkalommal ismét eljátszhassa.


Ha van még némi önbecsülésed akkor rúgd ki a fenébe, mert ez a kapcsolat sosem lesz normális, ő meg pláne nem.


28/n

2012. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én elhagynám. Mások a szükségleteitek és ez nem fog megváltozni.
2012. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ÉN az ilyen dögöt elhagynám
2012. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A leírtak alapják a pasid kizárólag ürítésre használ. Ez - amellett hogy hülyén hangzik - önző, mglehetősen buta hozzáállás egy párkapcsolathoz.

Szerintem fordíts a jétékszabályokon, és közöld vele, hogy amennyiben nem lesz normális - számidra is KIELÉGÍTŐ - szex, illetve nem veszi figyelembe a te hajlandóságodat, akkor te lépsz le. Utána döngetheti tovább a kulcslyukat....

Nyugi, ennél jobbat biztosan találsz a piacon!!!

2012. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!