Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a pasimmal? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a pasimmal? Néha már úgy érzem, nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Annyira szexmániás, hogy ilyet én még nem láttam. Napi 2 neki a min. Nekem meg szinte soha nincs kedvem hozzá, főleg azért mert "úgy" nem foglalkozik velem :(

úgy kezdődik, hogy csak belevág a közepébe, nem fogja fel hogy a nők nem így működnek. Sokszor fáj is :'( sokszor csak 2 percig tart az egész, amikor kezd jó lenni, akkor vége és ennyi, én meg le vagyok .... aztán pár óra múlva kezdődik újra.

Ez miatt sincs kedvem már és ezek miatt néha fenyegetőzik azzal, hogy elhagy, mert neki erre szüksége van és keres mást :((

ez normális szerintetek? :((


2012. júl. 3. 08:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam el is hagytak.
2012. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ennél bármelyik egyéjszakás kalandomban is jobb szexet kaptam... Magyarán: akármelyik sarkon találsz ennél jobb pasit.


Itt nem neki, hanem neked van fenyegetőznivalód. Ha meg akarsz próbálni javítani a dolgon, akkor közöld, hogy soha nem volt még vele orgazmusod, és csak akkor fekszel le vele, ha kielégít. Ha meg nem akarsz javítani a helyzeten (nem sok értelme van), akkor hagyd ott a fenébe.


24/N

2012. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó: én annyira nem dicsekednék az egyéjszakás kalandjaimmal
2012. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld meg kulturáltan megbeszélni vele a dolgot, mondd el neki ezt, amit ide is leírtál (mondjuk a leírtak alapján csekély esélyt látok rá, hogy ez működni fog...). Ha ez nem működik, akkor meg hagyd ott. Nála bárhol-bármikor találsz normálisabb férfit, olyat, aki törődik is veled. Egyébként nagyon nem értem a nőket, ilyen csávókkal lazán összeállnak, meg együtt maradnak, még akkor is, ha csak szenvednek mellette, egy csomó normális srác meg alig talál barátnőt (látva ezt a baráti köröm példáján, meg saját tapasztalatból is). 19/F
2012. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Diavolino44 ***** válasza:

Off 13 valaszoloknak: vannak szexmanias nok is! Nincs ezzel semmi baj, bar en biztos h nem nyulnek hozza..


Dobd a pasit nem kerdes! Szerintem minden hulyenek meg kell kapnia a pofonjait az elettol kulonben mi a motivacio arra, hogy megvaltozzon!?

2012. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

beszéltem már vele, de felesleges.

De nem hiszem, hogy csak arra kellenék. Régebben is és most is ő fizeti a nyaralást, strandot, bulit :)

2012. júl. 3. 10:47
 17/25 anonim ***** válasza:
Jesszus, még ö fenyegetözik amikor használhatatlan az ágyban, söt még egy rohadt önzö is? Megdöbbentö. Asszem ennél mindenki jobbat érdemel. Mielöbb szakits vele!
2012. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

OFF 13-asnak: Volt három egyéjszakás kalandom az elmúlt 7 évben (az egyikből ráadásul hosszú, 4éves kapcsolat lett), szóval nem hiszem, hogy emiatt szégyenkeznem kellene. De nyilván elsőre, a részleteket nem ismerve ítélkezni ku.rvakönnyű.


24/N (12-es)

2012. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Régebben is és most is ő fizeti a nyaralást, strandot, bulit :)"


Jaaaa, így már más a babafekvése. :DDDD


Na jó, tudod én nem sajnállak, akkor legyél benne ebben a helyzetben, mivel ahogy látom te az vagy akinek az anyagi dolgok jelentik a szeretetet, és a törődést.


Ha tényleg úgy gondolod, hogy nem csak egy lyuk vagy, akkor mi a retkes fenéért tetted fel a kérdést? Mit nem bírsz tovább? Hisz ez neked így teljesen jól megfelel, mert még pénzel is.


Gyönyörű egy párkapcsolat, az egyiknek a lyuk kell, a másiknak meg a pénz, kiegészítitek egymást.


28/n

2012. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

egy szóval sem írtam, hogy a pénze kell. Ő se milliomos :D

tanulj meg olvasni!

Ha pénz kéne, min. lenne a piros ferrari.

A lényeg, ha valakinek lyuk kell, akkor nem költ ennyit a nőre.

2012. júl. 3. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!