Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a pasimmal? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a pasimmal? Néha már úgy érzem, nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Annyira szexmániás, hogy ilyet én még nem láttam. Napi 2 neki a min. Nekem meg szinte soha nincs kedvem hozzá, főleg azért mert "úgy" nem foglalkozik velem :(

úgy kezdődik, hogy csak belevág a közepébe, nem fogja fel hogy a nők nem így működnek. Sokszor fáj is :'( sokszor csak 2 percig tart az egész, amikor kezd jó lenni, akkor vége és ennyi, én meg le vagyok .... aztán pár óra múlva kezdődik újra.

Ez miatt sincs kedvem már és ezek miatt néha fenyegetőzik azzal, hogy elhagy, mert neki erre szüksége van és keres mást :((

ez normális szerintetek? :((


2012. júl. 3. 08:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján az itteni átlag fölött állsz szellemileg. Mégis egy olyan kapcsolatban vagy, amiben egyetlen jó dolog számodra a pénz.

Vagy próbálj meg irányítani szex közben, vagy közöld vele, hogy ez a teljesítmény neked kevés és szakítsatok!

2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Figyu, utolsó próbálkozásom felnyitni a naív szemedet, ha benne akarsz rohadni egy ilyen kapcsolatban akkor nekem aztán tök mindegy.


Amikor valaki azt kérdezi egy szerelmes, normális kapcsolatban élő embertől, hogy miből gondolja, hogy az a másik szereti, és törődik vele, akkor én azt mondanám, hogy kb 0% fogja azt mondani, hogy abból gondolja mert ezt meg azt vett neki. Itt általában az a válasz jön, hogy amikor szükségem van rá meghallgat, ha kell segít, őszinte velem, érzem, hogy szüksége van rám, gondoskodó, törődő.

Na most ebből mennyi valósul meg nálatok? Igazából erre nem várok választ, mert a szexuális élet tükrözi az egyik legjobban a kapcsolat mivoltját. A pasid NEM törődik veled, mivel akkor érdekelné az, hogy TE mit akarsz. De nem érdekli. Nála abból áll a "kapcsolat", hogy a lyukért cserébe néha odahint néhány morzsát, hogy nesze érezd jól magad (ezek a nyaralások, bulik, és a bocsánatkérések). Mert azért annyira mégsem hülye, hogy nulla dolgot adjon cserébe, mert sejti, hogy akkor hamarabb lelépnél.

Hogy mért nem akarja hogy lelépj, ha nem szeret? Egyszerű. Nincs még egy olyan h*lye, aki hagyná magát ennyiszer széttenni a lábait, azokért sokat kell küzdeni. Ez így sokkal egyszerűbb számára.


Ha így sem világos, akkor sajnálom hogy ezt mondom, de vagy buta vagy, vagy ez neked így tényleg megfelel és kielégítő.

2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%

Tévesz, költ ennyit egy pasi csak lyukra. Miért: mert biztos "betevő falat." Nem kell vele foglalkozni, nem kell érte tenni semmit. Magyarán: megfizeti a kényelmet és a biztonságot. Akár csak te: csak te a testeddel fizetsz. A kereslet és a kínálat találkozott. Ha a lelked elbírja, hogy ku.rva vagy, akkor legyetek boldogok. Elvégre kiterítenek úgyis...


24/N

2012. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
*Tévedsz
2012. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

fuj ki ez a szotyvalék akit összeszedtél??

f18

2012. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!