Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz nekem ez, kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz nekem ez, kérlek adjatok tanácsot! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve külföldön élek, van egy pasi akivel nagyon szeretnék együtt lenni, már kétszer voltunk együtt, azután kiköltöztem az akkori párommal írországba. Haza vágyom, de mostanában nagyon sokat olvasok ezzel kapcsolatban....vannak akik hazaköltöztek és jól érzik magukat, vannak akik szintén hazaköltöztek de megbánták, és vannak akik sose akarnak hazaköltözni....én már egy éve szakítottam a párommal akivel ide kijöttem, ami engem még itt tart, a pénz, és hogy szeretek velük itt élni egy házban, 3 emberrel élek itt. Viszont semmi más nincs ami ide kötne, utálom a munkát, azt hogy angolul kell beszélni, és az időjárást....Mit tegyek?Otthon a családom nincs rossz anyagi helyzetben, és lakást is terveznek nekem venni, egy autóm is van otthon szóval nem élnék rosszul csak vmiért mégis bizonytalan vagyok....



2012. júl. 5. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyere haza!
2012. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyere haza! Neked egy nagy bajod van, kerülgetted de nem írtad ki. K@rva honvágyad van. Tudom mi az nagyon rossz érzés. Munkát nehezen fogsz találni, az árak emelkednek naponta szinte, a többi a régi. A magyar pasik jók mi? Az Írek p@csök.
2012. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kilátásban van a lakás, akkor én a helyedben hazajönnék, de tényleg csak akkor ha ennyire hazavágysz. Megértelek, elég gáz lehet olyan helyen, ahol nem érzed magad otthon. Gondolom nem kell mást eltartanod a pénzedből, csak magadra költöd, meg gyüjtögeted... Ezek a legszebb éveid, élvezned kell, és tedd ott, ahol igazán otthon vagy :)
2012. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen honvágyam van, és nagyon rossz olvasni hogy otthon szar a helyzet, amit látok én is mindennap a tv-ben is a sok adó meg minden....de azt is olvasni hogy pl írország is nagy szarban van és lesz is...meg otthon még nem dolgoztam, nem éltem külön a szülőktől, a diplomázás után egyből ide jöttem, féltem a kiköltözéstől és nagyon rossz volt, de megszoktam, viszont most otthon az új élet kialakítása szintén olyan nehéz lesz....barátokat találni meg minden...pestre szeretnék menni mert ott van csak lehetőség....szerintetek hogy menne?
2012. júl. 5. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát itt ellenben nem nagyon kapsz munkát és a felét keresed annak, amit kint...
2012. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem mindenkinél a pénz az első, lehet én is megbánom, persze, meg fogom, de vannak fontosabbak is az életben, persze akinek muszáj az nem maradhat, ha nem tudja fenntartani magát...nekem hiányzik a családom, nem akarom hogy az legyen hogy míg én kint vagyok addig meghal vki a családban és én nem tudok otthon lenni....a pénz a pénz.. fontos dolog tudom, de vajon ha egyedül maradsz, mert meghalnak a szüleid, vajon visszagondolva megérte e hogy kint voltál a pénz miatt, és elvesztetted azokat akik felneveltek, és nem töltöttél velük elég időt? egy életünk van, el kell dönteni mi a fontos, csak nem a legkönnyebb...
2012. júl. 5. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!