Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi tulajdonságok szerintetek nemiség szempontjából mennyire, hogyan, és mely irányban minősítenek valakit, ha minősítenek egyáltalán? El tudtok képzelni egy ilyen férfit? (regény)

Figyelt kérdés

Én tisztában vagyok a saját értékeimmel, csak mégis kíváncsi lennék, hogy más hogy gondolkodik a témában. :)


- Tisztelem az életet. Ha berepül egy légy, vagy lepke vagy akármi (Boeing 747 kivételével ;)) akkor képes vagyok akár negyed órán át kínlódni vele, hogy úgy fogjam meg, hogy életben maradjon és elengedjem. Egyszerűen akármennyire "haszontalan" lények az én szemszögemből, ha megtehetem, akkor inkább óvatosan bánok velük és életben hagyom őket. Nem vagyok vega, de igyekszem minél kevesebb húst enni.

- Megállok néha gyönyörködni teljesen "hétköznapi" dolgokban. Naplementében, vagy egy szép felhőben, de olyan is előfordult már, hogy egy szép virághoz odamentem, megszagoltam, és megállapítottam, hogy finom az illata, illetve nagyon szép virág.

- Nagyon felkavar az erőszak, így igyekszem elkerülni azt, és inkább verbális úton (érvelés, logika stb) megoldani a nézeteltéréseket. Természetesen, ha fizikai síkra terelődik a dolog, akkor megvédem magam. Ha hallok, vagy olyasok mások szenvedéséről, tragikus sorsáról, azon akár napokig képes vagyok agyalni, és nagyon rossz kedvem lesz ilyenkor. Itt az oldalon is, ha néha olvasok olyat, hogy egyik fél megcsalt valakit, és milyen jó tréfa, hogy a másik nem is sejti, annyira összeszorul a szívem... Nagyon foglalkoztat, hogy mégis mi alapján működik az élet, miért szerepel benne annyi fájdalom, szerencsétlenség, és ebbe nagyon bele tudok süppedni. Persze elég sok dologról kialakult már a véleményem, de

az élet az egy végtelen téma, így mindig visszatérek egy-egy adott gondolatsorhoz.

- Nem úgy közeledek a lányok felé, hogy meg akarom dugni őket, hanem úgy, hogy minél jobban meg akarom őket ismerni. Eddig már csomó lánnyal beszélgettem, és mindig arra helyeztem a hangsúlyt, hogy minél többet tudjak meg arról, hogy hogyan áll a világhoz, önmagához, másokhoz, mi a véleménye bizonyos dolgokról stb. Nagyon fontos számomra a külső és a vonzalom, de úgyérzem a szexnek ez a mély ismeretség kell, hogy stabil alapot adjon.

- Nem érdekelnek olyan dolgok, mint amivel sokan a "férfiasságot" asszociálják. Tehát a foci, kosárlabda, versenyautók, motorok, alkohol stb.


Nem öltözködöm úgy, ahogy a divat diktálná (rózsaszín még sosem volt rajtam), nem vagyok vékony, sem pedig alacsony, így aki élőben felszínesen ismer, az biztos meglepődne ezeken. Ezt azért teszem hozzá, hogy nehogy megkapjam, hogy biztos valami metroszex tini vagyok, meg mit tudom én. Inkább 'rosszfiúnak' szoktak nézni. Sokszor találkozom ilyen klisékkel, hogy a férfi érzéketlen, keménynek mutatja magát, nem ódzkodik az erőszaktól, minden nőt meg akar dugni, szereti a sört stb. De én nem ilyen vagyok, most akkor mi van?


21 éves férfi vagyok.



2012. júl. 6. 20:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, de inkább emberileg, mint szexuálisan.
2012. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"De én nem ilyen vagyok, most akkor mi van? "


Semmi nincs, nem vagyunk egyformák. Ne foglalkozz a klisékkel. Nekem még kifejezetten szimpatikus is vagy, mert szereted a természetet, ellenben az erőszakot nem. Na meg hogy szerintem az a típus vagy, aki nem csak a szeretője, a szerelme tudnál lenni egy nőnek, hanem a barátja is.

Egy valamit hiányolok, de lehet, hogy ez is megvan, csak nem fejtetted ki: a humorérzék. Sokszor magad alá zuhansz a világ őrültségei miatt, a humor viszont segít enyhíteni a lelki szenvedést.

2012. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát, az egy dolog, hogy én elnevetgélek magamban a hülyeségeimen, ettől még nem jelenteném ki, hogy jó a humorom. Állítólag van humorérzékem. Szeretek nevetni és olyan műsorokat nézni, ami ezt kiváltja belőlem (Showder Klub, L'ar pour L'art stb), szóval ne ilyen borongós, "depis" izének tessék elképzelni. :)


És igen, azt jól látod, hogy egy nőnek a barátja is lennék, legalábbis nálam alap dolog, hogy az illető hölggyel tudjunk lelkizni, és személyes, intimebb dolgokról is beszélgetni (és itt nem feltétlen arra gondolok, hogy milyen tampont használ).

2012. aug. 27. 21:06
 14/24 anonim ***** válasza:

"És igen, azt jól látod, hogy egy nőnek a barátja is lennék, legalábbis nálam alap dolog, hogy az illető hölggyel tudjunk lelkizni, és személyes, intimebb dolgokról is beszélgetni (és itt nem feltétlen arra gondolok, hogy milyen tampont használ)."


Ez az én füleimnek zene. :) De tényleg. Vannak ilyen férfiak, de sajnos még többen, akik a lányokat valami külön fajnak tekintik. Úgyhogy előre gratulálok a leendő barátnődnek (ha nincs még).

2012. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, a Boeing-es beszólásodnál felcsillant a humorérzéked is.

:)

2012. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

:)

Ti nők is hajlamosak vagytok ránk úgy tekinteni, mintha valami más faj lennénk, akiknek az a funkciója, hogy fogjuk a kezeteket, szexeljünk, meg elvigyünk titeket roppant romantikus helyekre. Persze nem általánosítok. Ha körülnézel az oldalon sok ilyet találsz mindkét oldalról. Nem emberként tekintenek egymásra, hanem "csajként" vagy "pasiként", akivel a kapcsolatuk lelkileg kevesebb mint egy barátság, és csak testileg több. Számomra ez logikátlan.

2012. aug. 29. 17:10
 17/24 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen nők is. Nekem nyilván férfiből jutottak, azért hoztam fel példának. Meg hát te is férfi vagy, aki nem ilyen.
2012. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez engem nem zavar. Ha nekik így jó, akkor egészségükre, csak nekem ne kelljen így párkapcsolatban lennem valakivel. :)
2012. aug. 29. 17:14
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez azért inkább a tinikre jellemző vagy a kevésbé lelkisebb lányokra.
2012. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Ti nők is hajlamosak vagytok ránk úgy tekinteni, mintha valami más faj lennénk, akiknek az a funkciója, hogy fogjuk a kezeteket, szexeljünk, meg elvigyünk titeket roppant romantikus helyekre."


Hát nőként nekem ebből csak a szex jön be. :) És (ahogy a kérdezőnek is) esetleg az emberi-baráti kapcsolat.

De romantikus alkat nem vagyok. Vinni se kell, köszi, én szeretem vezetni a kocsimat. :)

2012. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!