Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki ha egy lány imád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha egy lány imád cod-ozni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 01:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mifelénk nem tartják ezért fiúsnak, esetleg vagány csajnak. Mivel sok az ilyen csaj errefelé. Nem éppen COD, de hasonló játékokat nyomják. Főleg a fiatalabbak.
2012. júl. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát itt Zalában kevés CODos van, de emlékszem az unokabátyámékhoz szoktam menni, ők nagy CODosok voltak, kipróbáltam miaz, megtetszett, mondtam nekik, milenne ha tolnánk együttaztmondta ok. Aztán mindig TSre felmentünk és szidtuk egymást anyuciját, emg sok szépet mondtunk egymásra. :) 19/L . ( ez 16-17éves koromban volt.)

Ja, és egyáltalán nem volt ciki, sőt tetszett nekik hogy egy lány is van velük.:D Igaz a u.bátyám 2 barátja is szerelmes volt belém, de az már más történet.:DD

2012. júl. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem csak xbox/ps játék amúgy :D


Figyi énis nagy gamer vagyok, és informatikai suliba jöttem, igaz sok a fiú kevés a lány, de több közös témám van velük..És nem ilyesmik hogy smink meg stb :D Előző sulimban azt se tudták mi az a wow (amit mellesleg utálok) :/


Amúgy én is MW2-zök, de már kevesebbet, most egy Bulletstorm nevű játékra vagyok rákattanva :D


na puszi pacsi :d 16/l

2012. júl. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Régen én is COD oztam.(lány vagyok)csak levezettem vele a feszültséget .. szerintem nem ciki.:'D
2012. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát ilyen csajokat kár hogy nem ismerek : D
2012. júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Te leszel a feleségem!
2012. júl. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nemgáz
2012. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Az nem ciki, hogy egy lány játszik, de a cod egy sz*r.
2012. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én barátnőm is imádná...
2012. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki:) Én is CODozok (MW2-3, Blackops) meg még jónéhánnyal játszok, ha nincs jobb dolgom, és a fiúkkal jobban is kijövök :) Ugyan amikor először bekapcsolódtam a beszélgetésükbe, néztek nagyot, hogy "Te COD?O_o" :D De azóta folyton jókat dumálunk ha kijön valami új, vagy bármi. 15/L
2012. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!