Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyultok az exetekhez?

Figyelt kérdés
Jóban vagytok, utáljátok, vissza akarjátok szerezni, megbántátok esetleg, hogy elhagytátok, vagy azt ahogyan elhagytátok??????

2012. júl. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem is beszélek vele, elfelejtettem teljesen! :)

19/L

2012. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sikerült féltékennyé tennem bosszúbólés most visszaakar kapni de megszívta mert amit velem tett nagyon fáj. hadd szenvedjen.
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy, mint az öreganyámhoz. Ha találkozunk beszélek velük, de nem érdekel nagyon, hogy mit mondanak.
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátok vagyunk. :)
2012. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legutóbbit először vissza akartam szerezni, mostmár nem. Nem tartom vele a kapcsolatot saját érdekemben, hogy túllegyek rajta teljesen.
2012. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hú de vegyes a felhozatal...:)
2012. júl. 8. 21:18
 7/7 anonim válasza:

Én nem bántam meg már tudom eleinte sokat szoptam miatta de már nem érdekel mert egy ribanc mint kiderült xD még írósgat h szeret,vissza akar kapni stb.. én mindig azt írim neki vissza hogy: elbasztad, éljél ezzel egyedül :D

de az benne a pláne hogy már 1 éve van ez és én már csak kacagok rajta mert eleget szenvedtem vele fél év alatt most ő szenved és én vagyok boldog :)

2012. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!