Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nincs vágyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs vágyam az "intim" dolgokhoz?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, barátom 16 és 8 hónapja járunk.

Régen jártam pszichológushoz, aki azt mondta, hogy nem fogadom el a szexualitásom.

Mióta "nagy lány vagyok"(van mellem, stb) nem mertek apuékkal egyszer se strandra menni. Zavar, ha apu pl végigmér, a kocsiban elszoktam bújni, hogy en lásson rám a tükörből(Semmi olyan nem volt kiskoromban).

Egyszerűen a szexualitáshoz semmi vágyam.

BArátomnak vannak vágyai. Eddig én elégítettem ki Őt, Ő sose engem, mert nem engedtem(plusz összeszedtem egy betegséget). Egyszerűen mikor neki csinálom nem "élvezem". Sokszor volt sírhatnékom de nem akartam neki mondani, hogy ne veyem el a kedvét és neki jó legyen. Ez mitől lehet?


2012. júl. 8. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
beteg vagy, am mi az a betegség amit összeszedtél?
2012. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy.
2012. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hüvelygomba, és hiába szedtem kúpot, meg szájon szedhető gyógyszert, plusz kenőcs, nem múlt el( a tünetei szinte nem is azok, de az orvos ránézésre azt mondta, hogy az, szóval biztos az.)

Az a baj. hogy megtennéma barátomnak, de ha sírhatnékom van hosszú távon nehezen működik.

2012. júl. 8. 23:01
 4/17 fünof ***** válasza:
Ez nagyon fura. Vagy félsz valamitől, vagy nem tudom. Azt nézték-e ,hogy nem vagy meddő? Mert lehet, hogy ott van valami probléma és azért nem vágysz semmire.
2012. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg szeretkezni a barátoddal de csak akkor ha tényleg megbízol benne és szereted,nem kell szégyelned előtte semmidet.Ha az első alkalommal nem is juttok majd el a behetolásig majd belejöttk.Amúgy maszturbálni szoktál?Szerintem az sokat segíthet,próbáld megismerni a tested.Ne szégyeld azt,h nő vagy hanem légy büszke rá. :) 20/L
2012. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba elég gyakori betegség a nőknél, A Canesten nekem mindig bevált és csak 3 nap az egész amíg használnod kell a kúpot. 20/L
2012. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés és hormonális oka is.
2012. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerintem tuti nem vagyok meddő.

Pl barátom megkérdezte, hogy ujjazni szoktam-e magam, és mondtam is neki, hogy sose csináltam. Egyszerűen késztetést se érzek iránta, hogy kellene, nem érzem szükségét.

Aza baj, hogy félek úgy belevágni, hogy nincs hozzá vágyam.

2012. júl. 8. 23:04
 9/17 A kérdező kommentje:

6. válaszoló:) Köszönöm:) A krém kaneszten volt, azt még mindig használom, de már nem tudom mióta szencvedek, majd visszamegyek az orvoshoz.

7. válaszoló. Az az érdekes, hogy a pszichés okot nem tudom...hiába agyalok. A hormonálisat se....gondolatban meg van a vágy...csak mikor ott vagyoka kkor elmegy és nem akarom..

2012. júl. 8. 23:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet tudatalatti a dolog. Menstruációd rendben van? Nem pattanásos, zsíros a bőröd, hajad túlzottan? Csak próbálok utalni a hormonális problémákra, ha van.
2012. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!