Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nincs vágyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs vágyam az "intim" dolgokhoz?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, barátom 16 és 8 hónapja járunk.

Régen jártam pszichológushoz, aki azt mondta, hogy nem fogadom el a szexualitásom.

Mióta "nagy lány vagyok"(van mellem, stb) nem mertek apuékkal egyszer se strandra menni. Zavar, ha apu pl végigmér, a kocsiban elszoktam bújni, hogy en lásson rám a tükörből(Semmi olyan nem volt kiskoromban).

Egyszerűen a szexualitáshoz semmi vágyam.

BArátomnak vannak vágyai. Eddig én elégítettem ki Őt, Ő sose engem, mert nem engedtem(plusz összeszedtem egy betegséget). Egyszerűen mikor neki csinálom nem "élvezem". Sokszor volt sírhatnékom de nem akartam neki mondani, hogy ne veyem el a kedvét és neki jó legyen. Ez mitől lehet?


2012. júl. 8. 22:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Menstruációm általában rendben, maximum 4 napot szokott késni. Mondjuk most késik egy hetet, de ez valószínűleg a gyógyszerek miatt. Arcom inkább száraz, de igen, pattanásos. A hajam szerintem nem zsírosodik gyorsan, 3-4-5 naponta mosom(ez változó).
2012. júl. 8. 23:19
 12/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen gyógyszereket szedsz, mire?
2012. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A gyógyszereket a hüvelygomba miatt írtam.:)

CAnesten kenőcs, akkor volt egy hüvelykúp meg szájon át szedhető, de itt utána olvastam és írták, hogy késhet ezek miatt a menstruáció.(Mármint a hüvelygomba elleni szerek miatt). Ha kell leírom a nevüket.:)

Fogamzásgátlót nem szedek(tudtommal csökkentheti a vágyat).

Szóval ötltetem sincs. Sajnos lelkileg nincs bennem minden rendben(valószínűleg pánikbetegség), de szexuálisan semmi olyan nem történt sose velem.

2012. júl. 8. 23:29
 14/17 anonim ***** válasza:
lehet valamilyen hormonális probléma. De egyébként vonzódsz a barátodhoz? Mert lehet annyi az egész, hogy nincs meg köztetek a kémia, és te erre érzékenyebb vagy
2012. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Számtalan lelki probléma kiválthat szexuális problémákat, nem kell ahhoz olyannak történnie. A pánikbetegség meg főleg, hiszen az összefügg a depresszióval, tehát szerintem itt van a kutya elásva.
2012. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, vonzódom hozzá.:)

Lehetséges akkor....:( De ezt meg nem öt perc megszűntetni, de igyekezni fogok.:) Köszönöm mindenkinek:)

2012. júl. 9. 23:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Még azt tanácsolom a pánikbetegséggel kapcsolatban, hogy ne menj pszichiáterhez és ne szedj rá semmilyen gyógyszert! (tapasztalatból mondom)
2012. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!