Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért tényleg szakítana egy fiú? A barátnő már egy ideje azzal nyaggat, hogy vágassam le a hajam. Szerinte túl hosszú, és még göndör is.

Figyelt kérdés
Járok már egy ideje egy sráccal, és már esedékes, hogy lefogunk feküdni, nekem ő lesz az első. A barátnőm szerint, a srácok utálják, ha egy lány haja ráborul a bőrükre, csikizi őket, mondtam, hogy összefogom, szerinte ez se jó ötlet. Már nem tudom mit csináljak. Itt egy kép a hajamról, kérlek írjátok meg, hogy ez tényleg gáz-e az ágyban!! [link]

2012. júl. 10. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó a hajad!
2012. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

miez a hülyeség?

ezek szerint minden lánynak aki nemi életet él rövid haja van? nanemár


Le ne vágasd!!!!

2012. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

barátnőd nemnormális! nagyon szép hajad van és sztem minden fiúnak tetszik a hosszú, ápolt haj, lehet az göndör v egyenes is :) és egyeltalán nem zavaró szex közbe :) sőt sztem szexy :D nehogy levágasd :D

18/F

2012. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"barátnőm szerint, a srácok utálják, ha egy lány haja ráborul a bőrükre, csikizi őket"


A barátnőt egy irigy dög, és hülyeségeket beszél. Csak miért? Komolyan ezt hallotta valahonnan, vagy ennyire nem akar neked jót?!

Ha te így érzed jól magad, akkor le ne vágasd! :)

2012. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a hajad és az ilyen haj a gyengém! Le ne vágasd és hülyeség amit mondott a barátnőd, elég, ha össze kötöd és kész. Én ffi vagyok és nekem is hosszú hajam van én úgy szoktam össze kötöm de még húzok bele egy nyolcast!


ÉS NEM GÁZ AZ ÁGYBAN A HAJAD! Barátnőd annál inkább!!! 24F

2012. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A barátom szokott hajas babának híni, mindig viccnek gondoltam, meg poénnak, a barátnőm szerint ez is célzás, hogy vágassam le, mert melyik fiú akarna hajas babát.
2012. júl. 10. 13:38
 7/22 anonim ***** válasza:
hülye-e e vagy? Ilyen hajat nehogy lemerj vágatni. Ha a srác azt akarja hogy vágd le, akkor te meg őt vágd ki a francba. Fogadjon el úgy ahogy vagy, keressen magának rövidhajú csajt.
2012. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én szeretnék hajasbabát, olyat akinek olyan a haja minta tiéd.
2012. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A barátnődnek amúgy milyen haja van?
2012. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérdező te hány éves vagy? Elég fura vagy!


Mindenki azt írta, hogy nem vágasd le én is írtam amúgy! Nem barátnő az ilyen!!!!!

2012. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!