Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért tényleg szakítana egy fiú? A barátnő már egy ideje azzal nyaggat, hogy vágassam le a hajam. Szerinte túl hosszú, és még göndör is.

Figyelt kérdés
Járok már egy ideje egy sráccal, és már esedékes, hogy lefogunk feküdni, nekem ő lesz az első. A barátnőm szerint, a srácok utálják, ha egy lány haja ráborul a bőrükre, csikizi őket, mondtam, hogy összefogom, szerinte ez se jó ötlet. Már nem tudom mit csináljak. Itt egy kép a hajamról, kérlek írjátok meg, hogy ez tényleg gáz-e az ágyban!! [link]

2012. júl. 10. 13:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
az első képen göndör haj van, a másodikon már csak hullámos. de egyikőtök hülyébb, mint a másik. a barátnőd azért, mert baromságokat beszél, te meg mert hiszel neki.
2012. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Az első a természetes, a másodikon épp fodrásznál voltam és ott csinálták meg kicsit egyenesebbre.
2012. aug. 30. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!