Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ninjagh kérdése:

Hol lehet olyan lányokat találni akik nem bunkók és nem csak azért van veled mert van pénzed?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hisztitől és önsajnálattól mentes férfiak oldalán.
2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már megint ez a kesergő férfi szöveg ... :(

Bárhol találhatsz ilyet, csak jobban szét kéne nézni, meg tenni a cél érdekében :) ...!

És a sok általánosítás nem segít !

Sajnos!

19/L

2012. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bárhol. Kivéve tán a bulikat, mert ott alkalmi párkeresés folyik.


Amúgy ez nagyon egyszerű, nekem is van pénzem, tán jövőm is biztosítva van, de ezt sose mutatom ki egy nőnek sem, inkább azt jelzem, hogy nehezen jövök ki anyagilag.


Az hogy nem bunkó, valahol megismered (munkahely, suli, programok) ezek a legjobbak ide. Főleg most a strand.

2012. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen, valószínű te rossz helyen keresgélsz.hany eves vagy?
2012. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem a "bunkó" erős túlzás... A lányok nem bunkók...

Ellenben egyetértek a kérdezővel, a lányok jelentős részét erőteljesen motiválja a pénz. ( természetesen maximális tisztelet a kivételnek....)

2012. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

17 vagyok


kösz a normál válaszokat !!!

2012. júl. 10. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem a cigánytelepen vagy a bulikban :)

Amúgy meg meg kell ismerni a lányt, és csak azután udvarolni. Ha valaki pedig igazán szerelmes, annak Te vagy a tökély, nem a pénzed nézi :)

2012. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én nagyon nem szeretnék senkivel vitába szállni, de sajnos vannak bunkó lányok.

ott keresgélj, ahova szerinted nem mennek a bunkó lányok.

sok sikert.

2012. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, van is barátom :D

18/L


(Ne siránkozzatok állandóan, és ne a ribancokat vegyétek normálnak... Kezd idegesítő lenni az általánosítás..)

2012. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát én éppenséggel egy olyan fiúba/férfibe(21éves, de lelkileg még néha gyerek:D) szerettem bele, aki elég gazdag, de ez sose érdekelt és csak azután derült ki róla sok meghökkentő dolog, miután beleszerettem és sose érdekelt h micsoda vagy mennyi pénze van, mert önmagáért szerettem meg és még mindig azért szeretem:) szóval itt vagyok élő bizonyítéknak, hogy vannak még lányok, akik nem pénzéhes k.urvák
2012. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!