Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a határ? Nagyon tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ? Nagyon tapasztalatlan vagyok

Figyelt kérdés
Ne nézzetek r*b*n*nak... 15 évesen mi a határ egy fiúval,ha járunk? hogyan viselkedjek,ha barátom van?mit kezdeményezzek? most van először.Normális válaszokat várok. :$
2012. júl. 10. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Várj 1 évet a k*rással. Addig max. petting. :)
2012. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szex, fogdosódás, ilyesmi nálam szóba sem jöhetett olyankor.

Egy barátnőmék is így voltak, 14 éves volt a lány, mikor összejött a sráccal, 18 éves koráig szűz volt, addig csókolóztak, simogatták egymást, találkozgattak, megismertél egymást, egy jó kapcsolatot alakítottak ki.

Szerintem bőven elég ha eljártok ide-oda, beszélgettek, csókolóztok. Teljes mértékben érthető, ha Te úgy vagy vele, hogy még fiatal vagy, és várni szeretnél a "nagy" dolgokkal.

Ezt csak az nem fogadja el, aki nem szeret. Az hagy el ezért, aki csak szexelni akar.

20/l

2012. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Én a te korodban már pettingeltem, de csak annyi.

Nem lettem defektes felnőtt, de nekem szerintem koromhoz és nememhez képest is meglepően nagy libidóm volt.

21L

2012. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az a normális ha teszel mások véleményére és azt teszed amire vágysz!!! Ha szex akkor megteszed ha nem akkor nem de ne érdekeljen hogy ez ki szerint korai vagy sem!

Ne is az eszed döntése legyen mert akkor megint a csorda befolyásol!

Te éld a saját életedet és ne más!!!


Lesz aki egy csókért is leribancoz és lesz aki egy orgiáért sem!


Sok ember van! Vannak hülyék és vannak normálisak is!

A hülyék leszólásaival ne foglalkozz! Ők két fűszálat nem tennének érted keresztbe de beleszólnának a dolgaidba!!!


29F

2012. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

tömören, csak akkor és azt csináld amit TE (is) szeretnél. Senki kedvéért ne csinálj semmit, csak akkor ha úgy érzed vágysz rá. Ha tényleg akarod, akkor csináld, de ha nem akkor még várj akár csókról, előjátékról vagy szeretkezésről van szó. Sztem még a szex korai lenne, de lehet csak azért érzem, mert régen voltam már 15. Lényegében, aki szeret és értékel az vár Rád bármiben ameddig készen nem leszel rá.


Ne görcsölj rá, csak természetesen, amit érzel. :)


30N

2012. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!