Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem küzdött értem? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem küzdött értem? Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy elkezdtem ismerkedni egy sráccal május közepe fele. Elhívott randizni, de nekem nem tűnt úgy, hogy annyira fontos lennék neki... Ennek ellenére találkoztam vele többször is és jól éreztem magam vele, amikor együtt voltunk. Ő elmondta, hogy szeretne velem járni, mivel mindkettőnknek ez volt az eredeti célja. Nem mondtam neki és nem is tudott arról, hogy közben egy másik fiúval is tartottam a kapcsolatot vele egy időben, de vele nem találkoztam. Emiatt nem tudtam mit mondjak a felkérésére.

A kérdésem lényege, hogy mikor megmondtam neki, hogy más is képben van, akkor nagyon ideges lett és kiborult. Megvádolt azzal, hogy csak szórakoztam vele, napokig nem akart velem beszélni és ez nekem rosszul esett. Közben a másik pasi egyre jobban akart megismerni és belementem a találkozóba és hamar belezúgtam.

Jól döntöttem, hogy azt a fiút választottam, aki küzdött értem végig? Az első fiút is megszerettem, volt is köztünk "ez-az". Azóta egyáltalán nem is keresett.


Egy 21 éves lány.


2012. júl. 10. 21:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Jó tested van legalább?"


Igazad van, elnézést. Azt olvastam, hogy jó teste van-e neki.


Nekem átlagos, nem vagyok túl vékony, de telt sem. De ez hogy jön ide?!

2012. júl. 10. 22:29
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha nem érted a célzást, akkor hagyjuk inkább...
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy. De ettől nem tartom magam ribinek...

Nem csináltam semmi rosszat, nem tehetek róla, hogy így történt.

2012. júl. 10. 22:44
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem a ribiségre céloztam... Egyébként, ha mindkettővel lefeküdtél, akkor átvitt értelemben az vagy.
2012. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez küzdelem? Csak nem volt a nyertes akkora tejbetök mint a másik! :)


Ki tudja h jól döntöttél-e? Majd jön a többi és megtudod h ez mennyire volt jó. :)


Felejtsd el azt a másikat! Elmúlt! Koncentrálj a jelenedre!

29F

2012. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!