Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne teljesen elfelejteni az első szerelmet?

Figyelt kérdés

Az első szerelmemmel jártunk kb 7,5 hónapot. Ez nem olyan sok, de én azidő alatt rettenetesen imádtam. Nem ő volt az első párom, és nem ő volt az első az ágyban, de első szerelem volt, ami nekem fontosabb. Miután szakított, még hónapokig minden nap sírtam utána. Sok mindent megtettem, hogy elfelejtsem, túl legyek rajta, olyasmit is, amire nagyon nem vagyok büszke. De valahogy túléltem.

Most van egy új barátom. Szeretem, igen, de ez valahogy nem olyan, mint az első szerelemmel. Őt nem imádom annyira halálosan, bár csak 1,5 hónapja vagyunk együtt, kb. De szeretném annyira szeretni. Szeretem én így is, nagyon jó vele lenni, de kegyetlenül zavar, hogy az első szerelem még mindig eszembe jut hébe-hóba.

Hogyan tudnám teljesen kiírtani az emlékét magamból? Tudni fogom én annyira imádni a mostani barátom, mint ahogyan azt szeretném és megérdemli?


Előre is köszönöm.


2012. júl. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelmet nem lehet elfelejteni! Az örök emlék!
2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem soha nem múlik el! És ne próbáld elfelejteni mert úgysem fog sikerülni
2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örörk emlék.
2012. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az idő sokmindent megold,de ezt sajnos nem! Teljesen sosem fogod tudni elfelejteni!


27/F

2012. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt tudom mondani én is, hogy örökké emlékezni fogsz rá.. annyiban változhat, hogy egy idő után már kellemes érzés lesz rá gondolni.
2012. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De még ha nem is tudom elfelejteni, az új barátomat képes leszek annyira szeretni, mint őt szerettem? Tapasztalataitok ilyen téren ugye nem azt mondják, hogy többé már nem érezhetem ugyanazt, mint vele?
2012. júl. 11. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudsz mádt is szeretni ugyanúgy, de az első csak az első. :)
2012. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogod, de lehetsz még szerelmes, az változó hogy kinek mennyi idő kell hozzá.
2012. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok csak mi 3,8 évet voltunk együtt és 2 hete szakítottunk...
2012. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!