Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki összebújva alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki összebújva alszik egy másik sráccal az megcsalás?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm csinálta ezt több napon át, és én ezen teljesen ledöbbentem... Ráadásul szerinte ebben nincs semmi rossz, semmi bűntudatot nem érez meg semmi. Ez csak számomra fura? Vagy tényleg ennyire nem nagy ügy?

Engem nagyon zavarna, ha mondjuk a párom ezt csinálná...


2012. júl. 11. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha gyerekkori vagy csak simán régi barátok akkor nem gond szerintem.
2012. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Engem is nagyon zavarna...
2012. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
szerintem egy kedves dolog. miert ne erezhetne intimitast, szeretetet massal is?!
2012. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt a srácot állítólag akkor ismerte meg, szóval nem volt köztük semmiféle baráti kapocs vagy ilyesmi, ilyen hamar meg nem hiszem, hogy kialakult volna.

Bár tudom semmi közöm hozzá, de nagyon furcsának tartom ,hogy ebben számára nincs semmi rossz.

2012. júl. 11. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a pasim egy csajjal ölelkezve egy ágyba... hát tuti h kiakadnék és szakítanék vele ..ez nem párkapcsolat akkor...
2012. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha az én párom ilyet tenne már kezdeném is bezsákolni a cuccait az biztos. Egy kapcsolatban ilyen fel sem merülhet. Szerintem.
2012. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!