Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyit/mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit/mit jelent a csók egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 16:32
1 2
 11/18 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Az életet... és a poklot ha a másik nem élvezi.
2012. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb... :) Ha nem is voltál addig biztos abban, hogy akarod e a kapcsolatot, hát a csóknál kiderül, hogy igen vagy nem. Ha kétségeid támadnának, ebből bizonyosodhatsz meg, hogy kimerült, kihűlt, üres e már a dolog, vagy még mindig szereted-e a másikat. Érzelem nélkül hideg és gusztustalan, végetnemérően hosszú, szerelemmel pedig olyan mint egy kis érzelemkisülés vagy egy finom konyakos bonbon, ami közben eltompul a tér és időérzék. Szerintem ezért remegnek bele sokan, mert olyan sok jó érzés tölti el őket csókolózáskor. :)
2012. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kezdetben nagyon sokat jelentett nekem (a páromnak sajnos nem különösebben),most viszont már nem "ízlik",és ezért szinte soha nem is kezdeményezem:( Maradt a szájrapuszi,aminek a csókhoz köze sincs--bár a barátom szerint az is annak számít:/

Sajnálom,h idáig jutottunk,mert én imádtam csókolózni vele,mással el se tudom képzelni:S

21/L

2012. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sokat. Fontos számomra, és épp ezért is figyelek arra, hogy ne váljon túl általánossá, megszokottá, mert úgy veszít az értékéből. Férfi létemre sem csókolok meg akárkit, számomra értéke van a dolognak. Nem is szeretem az olyan nőket, akik képesek egy-egy buliban akár több idegennel is smárolni.


Az ölelést viszont én is jobban szeretem.


21/F

2012. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol tart a kapcsolat. Szerelmesen csókolózni teljesen más, mint buliban vagy egy szexpartnerrel.
2012. júl. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Üdv! Nekem megy szerelem nélkül is a csók is,meg a szex is. Ezt onnan tudom, hogy az első igazi csókom olyannak adtam, akibe én nem voltam szerelmes, de az illető belém igen. Igazából nekem ami számít, az az ölelés, illetve az a figyelem, és szeretet amivel egész nap körül vesz a párom. A szexet ha nem kapcsolatban csinálja az ember, szükségletnek tartom. Két ember az élvezet kedvéért összejön, és ennyi. Utána mennek tovább, és többet nem találkoznak. Lakótársam ezt csinálta, és ezzel nekem semmi bajom nem volt. Jól megértettük egymást. Természetesen, ha az embernek párja van, akkor a párjára korlátozza a csókot, szeretkezést.

Amúgy nem hiába van a szexnek szinonimája.

Az érzelmek fokozatai vannak belerejtve. Pl szeretkezni csak azzal lehet, akibe szerelmes az ember. Szexelni azzal, akit szeretünk. Itt értem azokat a párokat, akik már nem szerelmesek, de házasok, és nagyon szeretik egymást. A d@gás már érzelem mentes, és egyéb trágár kifejezései a magyar nyelvnek rá.

2012. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A szex csak szex, de a csók az két szerelmes ember érzelem kinyílványítása a másik iránt...
2012. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerelmet :)
2015. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!