Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek őt jobban szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őt jobban szerette? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal(28)én (23) 2 éve vagyunk/élünk együtt,nagyon jó a kapcsolatunk.Elöttem volt neki mennyasszonya...miattam szakitot vele nagyrészt , meg elege lett sok dologból... már beszélgettünk mi a jövövel kapcsolatban s eleinte kérdezgette hogy hozzá-e mennék? s én igent mondtam neki hisz tiszta szívemböl szeretem!Volt egy kicsike bakim még kapcsink elején megcsaltam... amit örjítően bánok!!Feljött nem régiben a téma újból s mondta hogy ha lesz babánk majd akkor megkéri kezem. meg a másik hogy aranynyakláncot vett neki meg még mittom én én meg alig kapok egy szál virágot... nem mintha érdekelne az ajándék csak jólesne hisz nöböl vagyok...Az fordult meg a fejemben hogy öt jobban szerette mint engem pedig én vele lakom joban rosszban mellette vagyok a voltja meg sehol nem volt ha volt valami...

ezért nem értem hogy ö miért kapott meg mindent én meg semmit... elkeserítő...


2012. júl. 12. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

gratulálok, jó kapcsolat, ő félrekefélt veled az előző kapcsolatban, te meg félrekeféltél ebben a kapcsolatban...biztos alap egy házassághoz ;)


amúgy azért kapott az elődöd ajándékot, mert nem kefélt félre ...

2012. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszia választ :) tudod a múltat lezártuk ugy ahogy van!!!! új lapot ÉLETET kezdtünk !Nem vagyunk házassági pártiak de viszont eljegyzésröl beszélgettünk.
2012. júl. 12. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok házasság pártiak, akkor minek eljegyzés????
2012. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jó irányba haladsz azzal, hogy őt jobban szerette, mint téged. Lehet, hogy arról van szó, hogy ebbe a kapcsolatba, az előző kudarca miatt már kevesebb energiát fektet ilyen téren. Fél, hogy elhagyod, fél, hogy ebből a kapcsolatból se lesz házasság. Próbáld bizonyítani az érzéseidet. Éreztesd vele, szereted és vele képzeled el a jövőt. Lepd meg te őt apró ajándékokkal. Lehet, hogy ő is könnyebben megnyílik és észbe kap.
2012. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már eszembe jutott ilyesmi dolog hogy ajándékot vegyek neki vagy meglepjem :) meg azt is gondoltam hogy mivel az elsövel igy járt velem vagyis nekem nem fogja hamar megkérni a kezem.de várok mert érzem hogy majd egyszer igen :) meg kérdezte hogy mondták -e térdenállva hogy szeretlek :)és mondtam hogy nem erre ö ami késik az nem múlik :)
2012. júl. 12. 08:56
 6/8 A kérdező kommentje:
ja s igen fél hogy elhagyom mert mondta... de nyugtatom hogy nem!!!! meg kicsit bizonytalan nem bizik meg bennem eléggé... :( ez is gond lehet. de jobban hogy bizonyitsak neki. nekem nem kell más férfi csak ö de ö nem érti meg.
2012. júl. 12. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát jót nevettem rajtad! Ebből minden lesz csak boldogság nem. Azzal, hogy megmondod neki, hogy megcsaltad mivel segítesz neki? Őt fogod ezzel gyötörni és mit kezdjen vele? Tudod mikor megcsaltad te onnantól kezdve a kapcsolatot felrúgtad és ezek után azt várod, hogy megkérje a kezed és csodálkozol, hogy nem bízik benned? Attól, hogy nem mondod el neki legbelül sejti.


A megcsalásnál nem azzal van a probléma, hogy egy hülye k.urva vagy és semmi felelősség vállalás nincs benned.

A gond azzal van, hogy ő a legnagyobb áldozatot hozta neked mégpedig, hogy az életéből időt adott neked. A megcsalással pedig ő veled elpazarolta. Nem való neked boldogság ez nem szeretet te csak az érzést szereted nem az embert! Szánalmas!

2012. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi béna pár van istenem ... :D
2012. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!