Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fog ez haladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog ez haladni valamerre?

Figyelt kérdés
Hét hónapja vagyok a barátommal, heti 4-szer, 5-ször találkozunk, nagyon szeretjük egymást, bár elég sok a vita. Ősszel én más városba megyek egyetemre, heti 2 3 napot fogunk együtt tölteni. Remélem, hogy együtt maradunk míg elvégzem az egyetemet. De szerintetek utána ez válhat komolyabbá? Úgy értem több találkozás, összeköltözés, hasonlók?
2012. júl. 12. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
-.-''''' igen, válhat komolyabbá.
2012. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell annyira előre gondolkoznod! Heti 2-3 alkalom az nem olyan kevés tehát nem azon fog múlni, vitatkozni meg mindenki szokott. Nem kell megtervezned az egész életedet! Majd valahogy alakul lehet hogy összeköltöztök de az is benne van a pakliba hogy nem.
2012. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: nem fogtok együtt maradni az egyetem végéig. Annyi új benyomás éri az ember lányát, hogy egyszerűen képtelenség.


24/N

2012. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!