Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves lány vagyok. Együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lány vagyok. Együtt vagyok a barátommal másfél éve. Ő az elején megcsalt, de megbocsátottam. Összevesztünk pár napja, és már azzal gyanúsít, hogy én megcsaltam. Soha nem lennék képes ilyenre, de egyszerűen nem hiszi el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hajthatatlan, egyfolytában "vallomásra" akar bírni..dehát mit valljak be?:(Nagyon szeretem, vele terveztem az életem.Nem akarom elveszíteni :(
2012. júl. 13. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ő az elején megcsalt, de megbocsátottam."

és ezzel oda is lett a tartásod, a méltóságod

legalábbis ebben a kapcsolatban

szóval akkor meg mit pattogsz? papucsállatnak a sarokban a helye!

2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ASOT ***** válasza:

Így van ahogy elsőke mondja!


Azon sem csodálkoznék, hogy ezzel majd szakítani fog veled...rádkenve mindent, és hogy ő nem hibás..

2012. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek.Gondoltam hasonló kommentekre,de ennyire egyöntetű válaszokra nem számítottam."ébresztő"...
2012. júl. 13. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!