Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.. akibe nagyon beleszerettem. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és egyszer csak megkérdezte, hogy szeretem-e? Én igent mondtam.. Ő azt mondta örül ennek, és jó ezt tőlem hallani. Akkor azt hittem örökké fog tartani minden. De valamiért nem jöttünk össze. Én buta azt hitem még nem akar kapcsolatot, vagy valami ilyesmi.. De nem.. máig nem tudom miért nem kért meg, hogy legyek a barátnője ha 'szeretett'. Aztán egyre jobban elhidegültünk egymástól, ő nem keresett, én se őt.. Hisz ha nem keres, akkor nem hiányzom neki.. de mikor elkezdett más lányokkal flörtölni a szemem előtt, akkor nagyon magamba zuhantam. Ma meg már alul öltözött lányok jelölik meg őt a képeiken, hogy ' csak mert te kértél meg rá :$' El akarom őt felejteni, nem akarom őt többé szeretni, de nem tudom.. hogy lehet eltüntetni azt, ami a szívemben van? Miért szeretem őt még ezek után is? Miért nem tudom csak egyszerűen kitörölni a szívemből? Miért?
2012. júl. 13. 21:53
 1/6 Dxeno ***** válasza:
Ácsi. aztmondta,hogy ezt hallani,meg örül neki. De a leírásod alapján nem mondta,hogy ő is téged. Az,hogy flörtöltök,az egy dolog. Egyébként meg az idő a megoldás. Ha szereted azt nem tudod csak úgy megmondani magadnak hogy"márpedig én mostantól nem szeretem." Várj,amíg jön másik.
2012. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tréfarépa ***** válasza:
egyszerűen: inkább tanulj
2012. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyáron? : )
2012. júl. 13. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
igen. miért megárt? akkor olvass. vagy dolgozz. vagy segíts anyádnak a házimunkában. soroljam? ne ilyen szoknyapecér hülyegyerekek után siránkozz!
2012. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már, hogy 1x minden elmúlik? No para, örülj neki, hogy időben kiderült milyen fiú ő igazából! Majd találsz egy rendes srácot.
2012. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, olvasok eleget :) Munka helyett edzésre járok, nem ugyan az, de kitölti a szabadidőmet :) És anyu se nagyon panaszkodhat, mert kiveszem a részem a házimunkából :) Csak a főzés még nem az erősségem..:D De a mosógépet még nem rontottam el soha! : )


Másik kommentelő.. de halottam.. : ) Lehet igazad van,majd csak jön egy normális fiú az én életembe is.. : )

2012. júl. 13. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!