Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megbízni benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbízni benne?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok a barátom meg 24. 2 hónapja vagyunk együtt,nagyon jól kijövünk egymással.Nagyon türelmes velem.De még is van bennem egy kis félelem,hogy csak kiakar használni.Nem tudom mit csináljak..Szeretem és már beszélgettem vele erről a dologról ,azt mondta próbáljak benne megbízni.De egyszerűen mindig felmerül bennem ez a dolog..Mégis csak 24 éves..
2012. júl. 14. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nem az a lényeg hogy 24 éves .. ha elég komoly és szeet várni fog amig csak akarod és idővel rájössz hogy nem csak kihasználni akar a bizalomhoz is idő kell nem jön egyik pillanatról a másikra szerintem randizzatok még ismerd meg jobban aztán ha ugy érzed majd akkor jöhet a szex is
2012. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudlak jobban meggyőzni a barátod szándékairól, mint maga a barátod.
2012. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, mielőtt az megtörténne, szerintem jó ha vársz fél évet, nem vagy se túl fiatal se, de idős se. Ha kivárja, türelmesen, akk megbízhatsz
2012. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figy, szerintem a barátod 24 éves létére biztos hogy tapasztalt ilyen ügyekben. Szerintem csak beképzeled magadnak.
2012. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mizuzizu92 ***** válasza:
Az nem a legjobb ha nem bízol meg benne !
2012. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De amúgy érzékelted már hogy kihasznál és ha igen, miben?
2012. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mégis csak 24 éves.."


Hát igen! Ha mundjuk 23 vagy netalán 25 lenne, azt mondanám nyugodtan bízz meg benne ... de egy 24 évesben ... hát drágám, semmi jót nem tudok mondani ...

2012. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne gondolj erre. Fiatal vagy (ha kihasznál akkor sem dől össze a világ mert szexeltél pár jót, és boldogok voltatok közben) ez a legrosszabb ami történhet veled. Inkább csak éld az életed ahelyett, hogy rágódsz dolgokon, mert az idő hamar elszáll és utána csak bánkódsz, hogy mi lett volna ha... kockáztatni kell ahhoz, hogy sikereid legyenek... aki mer az nyer. Tudod vannak ezek a mondások és tökre igaz. Szóval ne csüggedj! Csak éld az életed és ne akadékoskodj, mert ezzel csak a saját életed keseríted meg. (oké hogy meg akarod védeni magad esetleges csalódástól, de nincs jó rossz nélkül. Ha folyton csak jó történne veled, nem tudnád igazán értékelni azt, mert általánossá válik. A rossz dolgok miatt örülhetünk annak ha valami jó is történik velünk)

Remélem tudtam segíteni és érted mit akartam ebből kihozni...

2012. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!