Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a bartommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a bartommal, mert nem dolgzozik. Szerintetek van esely, hogy jora fordul?

Figyelt kérdés
8 hinapot jartunk,elotte sem dolgozott mar vagy 2 eve es ugy lattom nem is igen zavarja ez. Mostmar nem birtam,szakitottam e miatt. Eselyt kert. Azt mondtam akkor lehet szo barmirol,ha elkezd dolgozni,barmit. Egyebkent a gazdasagi valsagra fogja,es,hogy tulkepzett. Szerintetek?
2012. júl. 14. 17:47
1 2 3
 1/22 AvernusTriad ***** válasza:
Nem ismerem a helyzetét, de annyit meg tudok erősíteni, hogy baromi nehéz állást találni...
2012. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon sz*r kifogás. Majd ha elkezd címerezni, kapálni, fóliába járni, majd akkor engedd vissza. A munka nem büdös!
2012. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ha 2-3 éve nem dolgozik és jó így neki akkor nincs semmi célja csak úgy elvan, persze ha valaki telenyomta pénzzel akkor nincs "rászorulva" hogy dolgozzon. te ismered a helyzetét
2012. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Annyi van neki,hogy minimalisan elel belolle....es nem zavarja,hogy nem tudunk sehova elmenni,vagy nem fizet nekem. Alkalmazkodtam hozza,de ugy latom nincs miert mar. Mert nincs benne igyekezet. Az anyja nagyon nagy egot nevelt neki. Jah, almodoztunk egy ideig,de latom o itt leragadt,nem tesz semmit a dolgozkert. Ezert dontottem igy.
2012. júl. 14. 18:00
 5/22 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Az életben nem fog megváltozni, mindig is egy döglusta ingyenélő marad. Tudom, tapasztalat. Az exférjem pont ilyen. azért ex.
2012. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Diavolino44 ***** válasza:
De kíváncsi lennék hány évesek vagytok! Szerintem a legjobb amit tettél!!
2012. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
En 33/l, o 32/f.
2012. júl. 14. 18:17
 8/22 anonim ***** válasza:
Még így is szép, hogy ennyit vártál. Mi a szakmája, hogy túlképzett?
2012. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kulkereskedo,kozgazdasz. Azt mondja nem akar barmit elvalalni,es barmennyert sem hajlando dolgozni. Ez meg ok is elnne,de ez nem jon ossze.
2012. júl. 14. 18:26
 10/22 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Akkor menjen ki külföldre ha rendes összegért szeretne dolgozni...
2012. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!