Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a bartommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a bartommal, mert nem dolgzozik. Szerintetek van esely, hogy jora fordul?

Figyelt kérdés
8 hinapot jartunk,elotte sem dolgozott mar vagy 2 eve es ugy lattom nem is igen zavarja ez. Mostmar nem birtam,szakitottam e miatt. Eselyt kert. Azt mondtam akkor lehet szo barmirol,ha elkezd dolgozni,barmit. Egyebkent a gazdasagi valsagra fogja,es,hogy tulkepzett. Szerintetek?
2012. júl. 14. 17:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeket...akkor eggyenlore jol dontottem,hogy a kibukasom utan,szakitottam.
2012. júl. 16. 23:03
 12/22 Diavolino44 ***** válasza:
Ne legyen lelekiismertfurdalasod jol dontottel. Mi pl. 32 en voltunk diplomasok ebbol senki sem tudott munkat talalni a szakmajaban. De azert elobb utobb mindenki talalt valamit amibol megtud elni. Minden lehetoseget meg kell ragadni mert sokszor nem jon ujjabb, ezt ennyi tanulas utan o is felfoghatta volna..
2012. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Szerintem ha szeret és hiányzol neki..bármit megfog tenni..elmegy dolgozni..csakhogy eggyütt lehessetek...
2012. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Neha en is meglepodom,hogy inteligens, nagy diplomas reven megis elbukik egy egy szimplabb kerdesnel.....szoval, volt par munka amit nem fogadott el,es van amit mar ban,meg,ha keves is volt azert a fizu.
2012. júl. 18. 23:03
 15/22 A kérdező kommentje:
Sokszor felhiv, kerdezte van-e mas a lathataron,lesz a nevnapunk egyszerre,igy elhiv menjunk egyutt megunnepelni valahol a varosba,de max puszi es oleles van.
2012. júl. 18. 23:05
 16/22 anonim ***** válasza:
én a helyedbe nem eröltetném ezt a "maradjunk barátok" és " ünnepeljünk együtt". Mutasd meg neki, hogy egyáltalán nem függsz tőle és hogy határozott és bátor csaj vagy, akinek vannak más barátai is rajta kívűl. Hidd el, ezzel elvesztheted a tekintéjed..
2012. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Miert veszitem el ezert a tekintelyem? mit latsz ebben? es,ha talal munkat, akkor maskepp latod a helyzetet?
2012. júl. 19. 23:26
 18/22 anonim ***** válasza:
És miből él meg akkor? Nem lehet, hogy anyagilag is kihasznált?
2012. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Van egy minimalis kis allando penze ami befutott hozza, torvenyesen, de engem ez zavar,mert az plussz kellett volna maradjon. Engem nem hasznalt ki,mert lehetoseget sem adtam ra. 8 honap jaras mellett ezert sem koltoztem ossze vele.
2012. júl. 20. 05:52
 20/22 anonim ***** válasza:

"kis allando penze ami befutott hozza, torvenyesen"


Szép. Segélyekből akar megélni. Jól döntöttél.

Addig ne fogadd vissza amig nem talál munkát. Legyél következetes!

2012. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!