Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi ronda fiúval jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi ronda fiúval jöttetek már össze, azért mert belülről okés volt és vele, hogyan ismerkedtetek meg? :D

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy nektek nem tetszett, és a barátok ismerősök is mondták, hogy szebbet is találhatnál de neked még is ő kell mert belül valami van. Illetve csajok mit néztek meg egy fiún általában meg mit szerettek? :)
2012. júl. 15. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen nem volt,mivel ha én eljutok odáig,hogy valakivel összejövök akkor az tetszik nekem kívül belül.Olyan viszont már volt,hogy elsőre nem tetszett,csak ahogy elkezdtem megismerni estem bele.:) De ahogy egyre jobban megkedveltem úgy szépült meg a külseje is.
2012. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés. :D Én egy baromi ronda fiú vagyok, aki nem hiszi, annak küldök képet magamról, csak készüljetek fel, hogy semmi vonzót nem fogtok látni lányok, fiúk!


Nos, nekem még barátnőm sem volt emiatt, főleg, mivel fiatal vagyok és a tini lányoknak meg a huszonéves korosztályomnak is inkább a jóképű, magas fickók jönnek be. Én meg még izmos sem vagyok, se magas. :) Azért kíváncsi vagyok milyen válaszok érkeznek. :D

2012. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem. :)

2. nekem például nem tetszenek az izmosak. De persze nem elég, hogy nem izmos, helyesnek is kell lennie. :))

2012. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem sem volt még ronda pasim :D
2012. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Illetve csajok mit néztek meg egy fiún általában meg mit szerettek? :)"


- legyen haja:)

- formás fenék:)

- sima, szép, feszes mellkas,has

- helyes arc:)

- szép szemek!

2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy érdekes kérdés. Én például oda és vissza voltam(vagy mondhatni még mindig vagyok) évekig egy fiúért, akiről tudtam, hogy nem éppen egy 'Adonisz', de olyan belső tulajdonságokkal rendelkezett, hogy senki mással nem tudtam elképzelni az életemet; belsőre egyszerűen olyan volt, amilyen férfit mindig is elképzeltem magam mellé. Tökéletes a maga kis hibáival együtt. :)
2012. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:

A nők ezt nem vállalják be!

Szerintem ilyen választ nem is fogsz kapni.

2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem is olyan volt, hogy a fiú külsőre nem olyan amilyenről a lányok álmodoznak. Nekem sem tetszett elsőre, de mivel egy hétig együtt táboroztunk összebarátkoztam vele. Ahogy egyre jobban megismertem, úgy kezdett el a külseje is szépülni a szememben. Szép lassan beleszerettem és már Ő tűnt számomra a leghelyesebb fiúnak a világon. :)

Azóta sem érdekel, hogy ki mit gondol róla. Az a lényeg, hogy én milyennek látom és hogy a belső tulajdonságai milyenek.

Szerintem a belső szépít :)

18/L

2012. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt ronda pasim, de imádtam:D Egy szórakozóhelyen találkoztunk, és hát másnap amikor behozta a reggeli kávét.. már csak lestem hogyan foghattam ki, de a kávé isteni volt!:D Mindenki megrökönyödött hogy összejöttünk, és voltak is komplexusai a kinézete miatt (nem éppen volt arányos az arca). A szemei viszont megfogtak, én azt nézem meg előbb.

Belülről egy tündér volt, minden oké volt vele. Kedves, humoros, rendes srác. Kicsit most is hiányzik ahogy ezeket leírom... a távolság vetett véget a kapcsolatunknak pár éve. Hát így ennyi.


24/L

2012. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem jöttem végül össze vele és nem a külseje miatt.

Itt ismertem meg ezen az oldalon.


Mit nézek meg egy pasin? Nekem ami külsőre szinte mindig mindent feledtetni tud az a szem. Sajna gyengém - még most házason is sajnos - a szép és beszélő szem.

Ezen kívül a fenekét :) és a kezeit. A fenekéből kb. látszik, hogy sportos-e; a kezéből meg, hogy mennyire ápolt.


Kb. ennyi így elsőre. :)


30N

2012. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!