Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi ronda fiúval jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi ronda fiúval jöttetek már össze, azért mert belülről okés volt és vele, hogyan ismerkedtetek meg? :D

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy nektek nem tetszett, és a barátok ismerősök is mondták, hogy szebbet is találhatnál de neked még is ő kell mert belül valami van. Illetve csajok mit néztek meg egy fiún általában meg mit szerettek? :)
2012. júl. 15. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Távolról sem jöttem össze vele, de vonzódtam már indokolatlanul erősen "ronda" pasihoz :D

Egy nyelvvizsga-felkészítőre jártunk, és baromira megfogott, hogy, habár nem volt szép arca, borzasztó érdekes, kifelé-lefelé görbülő, nagy szemnyílása volt, és barátságos árnyalatú, melegbarna írisze.

Nagyon aranyosan tudott nézni azokkal a nagy, fura szemeivel :D

Kicsit olyan plüssmaci beütésű volt az egész srác :D... Mikor először megláttam, egyből ara gondoltam, hogy valószínűleg értelmes, de önbizalom hiányos.

Később mindkét előfeltevés beigazolódott.

A testével amúgy nem volt gond, elég atletikus izomzata volt, rendszeresen tollasozott, vagy mi a szösz.


Ez ez tulajdonképpen nem is válasz a kérdésedre, azért elküldöm, jól esett kicsit visszagondolni a múltra :D

2012. júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!