Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem lenne? Vagy minek tudható be?

Figyelt kérdés
Van egy srác jártunk pár évig(alkalmanként találkoztunk)de aztán úgy éreztem inkább hagyjuk nem tudok vele lenni így hagytam.Hivogatott meg minden mondta szeret.Nem törődtem vele de most pár hónap után hiányzik.Ezt már 2 szer eljátszottuk, hogy újra kezdtük de most nem akartam de mégis valahogy a hónapok telésével eszembe jut.Próbálom, hogy ne gondoljak rá.Nem akarom újra kezdeni.Szerintetek ez szeretet vagy szerelem vagy mi lehet?Köszönöm a válaszokat
2012. júl. 17. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Jellemeznéd bővebben a kapcsolatot? Ez így elég zavaros. Pár évig jártatok, de "alkalmanként találkoztatok"? Ez mit jelent, milyen gyakran? Távkapcsolat volt? Hány évesek vagytok?


Amúgy szerintem az az érzés hiányzik, hogy volt valakid. De ha vele nem akarsz járni (márpedig ezt leírtad), akkor semmiképpen ne kezd vele újra, 3 szakítás után... Lesz úgy barátod, és akkor már nem fogsz gondolni rá, mert szerintem csak az hiányzik néha, hogy kapcsolatban legyél, nem konkrétan a fiú.

2012. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerelem általában olyan érzés hogy meglátsz valakit és egyből rád tör. Ha egyszer kiszeretsz belőle, másszor meg vissza, az szerintem nem igazi szerelem. Bocsi, csak próbálok igazat írni saját tapasztalatból. Nekem van egy ilyen barátnőm, aki a leírtak alapján hasonlít rád. Szóval szerintem ez nem igaz szerelem. De ha úgy érzed hogy mégis az akkor őszintén beszéljétek meg együtt. És ha ezek után nem akarja újra kezdeni veled, akkor szerintem ne erőltesd.
2012. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na igen van már barátom közben de mégis eszembe jut:(Én 30 a srác 44 éves.

Hát hetente 1 szer találkoztunk.Jól le voltunk csak hát nem mindig értettünk egyet.Pl.Nem dolgozik bejelentett munka helyen mondtam neki így nem lesz nyugdija nem látják el az orvosnál,nem mindig takarította ki a kocsiját mondván neki ez így jó munkás autó, meg ilyenek.Amik fura de ha neki jó volt nekem is.Ezeket leszámítva jól el voltunk bár néha tett nagyképű megjegyzéseket is ami nem tetszett(kissebbségi érzése lehetett mert ő sajnos nem ért el ilyen korra, hogy lakása vagy saját kocsija legyen vagy családja az ö hibája miatt)és ez rossz mikor ilyen stilusban válaszol, hogy Ő neki már rég lehetne lakása csak nem akar mert jó így meg minden

2012. júl. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!