Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vers az exnek. Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vers az exnek. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Elbúcsúzom, hiszen nincs is mást tennem,

Ígérem ez az utolsó, hogy feléd lépést tettem.

Így alakultak a dolgok, s jobb ez így

Hiszen mi értelme, ha már darabokra tört a szív?

Mindaz, ami velünk történt pár hónap alatt

Örökkön-örökké egy szép emlék marad.

Most még is képzeletben egy percre eléd állok,

S szívemben a szerelmedtől örökre megválok!


2012. júl. 17. 14:53
1 2
 1/19 okoska31 ***** válasza:
70%

ez maga a szakítás? én valószínűleg valami ilyesmit válaszolnék:


Tartottad volna meg versedet,

nem akartam beszélni többet Te veled,

Elég nekem a szakítás,

menj, boldogíts verseiddel valaki mást.

Vidd innen a versedet,

örülj, hogy nem etetem meg veled.

2012. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én megkönnyeztem. Szép lett.
2012. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
első válaszoló gratula,ez így tök jó volt:)
2012. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

igaz én fiú vagyok, de én annyira gáznak érzem ezt a versírás témát:D

nem tom melyik csajnak jön ez be, de szerencsére én még ilyennel nem találkoztam (nem is lennék rá képes).

2012. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves első válaszoló...még örülhet, hogy így szakítok vele, főleg azok után, hogy megcsalt! :)
2012. júl. 17. 14:58
 6/19 okoska31 ***** válasza:
100%

igen, második olvasatra már nekem is egyértelmű volt, hogy megcsalhatott - de mi a francnak írsz akkor ilyet bele, hogy örökkön-örökké szép emlék marad ami köztünk történt.

a nagy lóf**szt marad az!


így azért gáz a versed, mert túl kedves. legyél ironikus!


Írd át, ha mindenképpen verset akarsz.

Vagy nyomtasd ki így ahogy van, és etesd meg vele!

2012. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem voltak szép dolgok a kapcsolatunkban. :) És gondolom te is így vagy vele, ha visszaemlékezel a régebbi kapcsolataidra. Tuti találsz benne szépet! Ő nem tud arról, hogy elmondták nekem, hogy megcsalt! Szóval ez neki most egy szép nagy "pofon" lesz. Meg amúgy is..a lelkiismeretével neki kell "megküzdene" nem nekem. Ez épp elég büntetés. :)
2012. júl. 17. 15:06
 8/19 A kérdező kommentje:
*megküzdenie
2012. júl. 17. 15:07
 9/19 anonim ***** válasza:
megcsalt és még a s.ggét is körbenyalod ezzel. OMG
2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Megcsalt, te meg verset írsz neki? Ultragáz. Bocs, én romantikus típus vagyok, és a verseknek is meg lehet a helye egy kapcsolatban, de ez nem az a helyzet.

Egyetértek az előttem szólóval, ha mindenáron rímekbe akarod szedni, akkor legalább ne ilyen... sziruposat. Senki nem hinné el neked a vers alapján, hogy ezzel te tényleg elbúcsúzol a csajtól, inkább olyan érzése van tőle az embernek, hogy oké megcsaltál, de én akkor is imádom a lábat nyomát, csak saaaaaajna muszáj veled szakítani.

2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!