Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sziasztok, a véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy srác, akivel már 2 éve együtt vagyok. Nagyon szeretem, ő a mindenem.

Figyelt kérdés
Szexuális téren viszont nincs a helyzet magaslatán. Csak ritkán vagyunk úgy együtt, hogy én menjek el előbb. Tudtok esetleg valamilyen tanácsot adni, hogyan lehetne ezen segíteni. Nem szeretnék emiatt szakítani vele, de félek, hogy éveken keresztül ez nem fog működni.
2012. júl. 3. 10:33
 1/5 okoska31 ***** válasza:

Most dög leszek: esetleg Neked sem ártana egy kis szexuális fejlődés.

Mondta azt valaki, hogy miután elment abba kell hagyni?

Lemossátok amit le kell, aztán felhúzzátok amit fel kell, mind a két értelemben, és lehet folytatni.


Egyébként azzal tudod a sajátodat előrébb hozni, az övét meg késleltetni, hogyha olyan pózokban vagytok, ahol minél inkább a gravitáció ellen kell dolgozzon az élvezéssel/állással. Pl. lovagló póz. Ráadásul ott Te irányítod az ütemet.

A másik trükk, hogy amikor nagyon érzed a keményedést, elszorítod közvetlen a makkja alatt a farkát - így nem fog tudni elsülni (bár részben elélvez), viszont a töltet benne marad - és lehet folytatni.


Szokott segíteni még a pózváltás a férfi késleltetésnél.

És persze, ha felhúz Téged farok nélkül előre, akkor tudsz előrébb kerülni.

2012. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Velem nagyjából ugyan ez van, én is 2 éve vagyok együtt a barátommal, és én vagyok neki az első, és ennyi idő után se valami jó az ágyban, de engem nem zavar mert nagyon szeretem, úgyhogy én azt mondom, hogy te se szakíts vele egy ilyen apróság miatt, mert ez később biztos, hogy jobb lesz mert tanul az ember ebből abból, éreztesd vele ha jó neked, vagy ha rossz, és idővel meg fog ez oldódni, tapasztalatból mondom:D

És legyetek együtt sokáig!! :)

2012. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korai stádiumban könnyebb változtatni a hibás beidegződéseken.

Tehát: ha tudod, hogy neked hogyan jó ( ha másképp nem, hát maszturbációs élményekből ), akkor ezt kérd tőle. És kérd meg arra is, hogy a te orgazmusod legyen az első. ( Viszonzásképpen fel lehet pld. ajánlani, hogy utána úgy csináljátok, ahogyan ő szeretné... )

Ha ez 8-10 alkalom után beidegződéssé válik, akkor nem kell vele foglalkoznotok többé... Ha évekig hagyod, akkor nagyon be tudnak állni a rossz szokások és nagyon nehéz változtatni rajta...

2012. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt neked is érezned kell ennyi idő után, hogy ő mikor közelít a csúcshoz. Ilyenkor kell leállítanod, lassítanod, pózt váltanotok.

Mennyi ideig szokott tartani az előjáték és miből áll?

2012. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 okoska31 ***** válasza:

még valami: (és ez az utánam jövő kommentelő sorstársadnak is szól).

Ha elsők voltatok a srácnak, miből gondoljátok, hogy tudnia kellene mindent? Mégis honnan? Nem voltak másokkal, és beszélni róla - meg csinálni nem ugyanaz.


Innen nézve Nektek kéne sokat tenni azért, hogy jobbak legyenek párjaitok szexuális teljesítményben!

Például irányítani kellene őket, hogy mit és hogyan csináljanak - illetve hogyan csináljanak másképpen! Mi az amit szeretnétek, ami jól esik Nektek!

Ha erről nehezen beszéltek, akkor patthelyzet - csak akkor ne várjátok el, hogy majd maguktól Casanovák legyenek.

2012. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!