Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Szeretném ha kifejtenétek a véleményeteket.

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A barátommal már régtől együtt vagyunk, és az elejétől kezdve úgy vagyunk megszokkal, hogy mindenhová együtt megyünk... discoba vagy így nem megyünk egymás nélkül, ugyanúgy házibulikba sem meg stb. Nem azt mondom, hogy nem vagyunk külön mert nem egy helyről származunk, csak egy két barátom beszól néha-néha, hogy ez milyen kapcsolat is valójában. Nekem elég ha vele és a barátaimmal elmegyek bulizni egy kicsit, bár nem hiányzik már az, hogy hajnalig nyomassam. Mi a véleményetek erről ?

2012. júl. 17. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenhová együtt mennetek, mehettek külön-külön is, de ha nektek ez így megfelel, akkor minden oké :)

Én és a barátom is ilyenek vagyunk majdnem :D :)

Szóval nekem ezzel nincs semmi bajom...

De ha el akar menni külön, akkor sem cirkuszolok .... :)

Néha a haverok megkritizálnak mindent .. :/

19/L

2012. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fű zöld. Mi a véleményetek erről?


:S


Van konkrét kérdésed is? Leírhatnád ha van ami zavar konkrétan, akkor talán világosabb is lenne miért írtad ki ezt a kérdést!

29F

2012. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!