Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném le ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy modellalkat, nem is tartom az arcomat sem szépnek, és a belsőmmel sem vagyok megelégedve. A legjobb barátnőm vékony (talán kicsit túlságosan is), alacsonyabb kicsit tőlem, törékeny, gyönyörű szép arca van és egy kis tünemény. Bárki megismeri, odáig van érte, legyen fiú vagy lány. Én is elég pozitív igyekszem lenni mások előtt és rengeteget nevetek, ezt azért hozzáteszem.


Régóta barátnők vagyunk, sokszor mentünk együtt bulizni, ide-oda, ahol pasikkal (is) lehetett ismerkedni és MINDIG, MINDENKI érte csorgatta a nyálát én meg a legtöbbször le voltam tojva. Még ha nem is amiatt közelített valaki, hogy becsajozzon, akkor is az ő kegyeit leste.

Borzasztó kisebbségi komplexus alakult ki bennem miatta, de régóta barátnők vagyunk, nem fogom vele emiatt megszakítani a kapcsolatot.


Sokszor az éppen aktuális baráti társaságunkba is csak akkor mentem, ha ő is jött, mert úgy éreztem, hogy csak miatta hívnak engem is és hogy nélküle nem is kíváncsiak rám. Ez mára azért enyhült.

Ha külön megyünk valahová és egy pasi rám nyomul, az első gondolatom az, hogy ha itt lenne barátnőm, nem is kellenék a srácnak, úgyhogy ilyenkor elkezdek vele hűvösen viselkedni és inkább elhajtom.


Az is előfordult, hogy az ex barátaimon észrevettem, hogy mennyire bejön neki a barátnőm. Borzasztó érzés!

Az előző barátom is, akibe szerelmes voltam, miután velem szakított, nálam érdeklődött a lány után... :( Ezután a csalódás után ismét szerelmes vagyok, még nem volt alkalmam bemutatni a barátomat a barátnőmnek, de hamarosan fogom és már csak a gondolattól is rosszul vagyok! Hogy rendezhetném magamban ezt a dolgot? A barátom szeret, tudom és mondta is, de akkor is félek attól, hogy a barátnőm esetleg megtetszik neki (amire nagy az esély) és ott hagy! Vagy már csak attól is félek, hogy látni fogom, hogy hogy néz rá, milyen csodálattal, hogy milyen édes kis tünemény a lány. :(


Volt már valaki hasonló helyzetben? 21/L


2012. júl. 18. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Együtt legyőzhetjük :)
2012. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Az igazság az, hogy én könnyen átestem rajta. Rájöttem nekem annyi bajom volt, hogy nem tudtam "oldódni" a társaságban. Sokan mondják, hogy nagyon vicces vagyok és tényleg bármit mondok szinte minden szavamon röhögnek pasik csajok egyaránt. Néha még idegesít is... Ezt előnyömre fordítottam. Társaságban keveset beszélek, de ha mondok valamit akkor azon mindenki szakad :D Ha társaságban vagytok lazulj. Próbáld meg nem kimutatni a komplexusodat. Egyébként beszéltél már erről a barátnőddel? 16/L
2012. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó barátnők vagytok, akkor ne szakítsd meg vele a barátságodat. De furcsállom, hogy ezt a barátnőddel nem lehet megbeszélni? vagy szégyellnéd előtte bevallani az érzéseidet? Szerintem őt is meg lehet kérni, hogy a te pasijaidnál vegyen vissza kicsit magából.

Pasizni meg ne együtt járjatok!

A barátoddal kapcsolatban, mutass a barátnődről képet, mielőtt bemutatnád őket egymásnak, mesélj neki róla, így az első varázs kisebb lesz majd a találkozáskor. A barátoddal is megbeszélheted a félelmeidet, ha tart már ott a kapcsoltatok.

A barátnődet is felkészítheted a bemutatásra, és akár el is mondhatod neki, hogy mi az a testbeszéd, vagy poénok, amiből kevesebbet szeretnél, ha a barátod felé küldene.

Én olyan szempontból vagyok hasonló helyzetben, hogy van egy srác, akinek tetszettem, de nem jöttünk össze. Majd ő összejött egy lánnyal, aki nem olyan szép, aki nem tetszett neki annyira, és érzem a lányon, hogy tart tőlem. Azóta teljesen igyekszem megváltoztatni a kommunikációs stílusomat a fiúval, kicsit bánom, mert jóban voltunk, de azt is látom, hogy a fiú azóta mennyire megszerette azt a lányt, és milyen jó páros ők együtt.

Szerintem a barátnőd is megértene téged, próbáld meg.

2012. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szelesoldier ***** válasza:
Attól mert te nem vagy megelégedve magaddal a barátod attól még lehet hogy nagyon is, hagyj időt magatoknak. Sőt előtte ne beszélj arról hogy mekkora "szerencsétlenség" vagy mert szerintem nem igaz másrészt elég zavaró egy fiú számára az efféle megnyilvánulás. Olyannak szeret amilyen vagy. Ha meg érzed is hogy szeret akkor hol itt a gond? Ha pedig változol, nyitottabbá válsz hidd el sugározni fogsz mint a nyíló virág. Barátnőmnek is két lány tesója van és mondta is hogy ugyanettől félt de mondtam is neki hogy teljesen alaptalanul. Ő is sokat változott nagy örömömre :D
2012. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok beszélni a barátnőmmel, de egyébként nem is csinál semmit, legalábbis nem figyeltem még meg, csak szimplán kedves, mosolyog, érdeklődő és kis bájos.

Pont ezért is nem szóltam neki semmit, mert nem tehet róla.

A barátom pedig látott már róla képeket. Nem szólt semmit, csak azt mondta, hogy mennyire hasonlítunk egymásra.

2012. júl. 18. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy tud tenni a barátnőd, tapasztalatból mondom. Melyik nő nem szereti bezsebelni a bókokat, vagy ha "úgy" néznek rá. Neked is biztosan megvan az a pasikból kiprovokálós viselkedésed, neki is a maga kedves módján. Ami nem bűn, de hidd el, hogy tudna ellene tenni, ha megkérnéd.
2012. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!