Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen egyedül maradtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül maradtam, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm, vele mindig mindent meg tudtunk beszélni, együtt sírunk együtt nevetünk...Most egy ideig se neki, se nekem nem volt fiúnk, de ő most mégis összejött azzal a fiúval, aki még pár hete nekem könyörgött, hogy járjak vele. Nagyon beleszeretett a barátnőm! Szóval ő már megtalálta a neki kellőt, de én még mindig egyedül vagyok. :( És az fáj nagyon, hogy mindig elújságolja boldogan, hogy neki milyen jó volt a fiúval, de észre sem veszi, hogy én romokban heverek. Ő most nagyon boldog és én nem vagyok rá irigy, mert a legjobb barátnőm, de mindig sokat sírok miután elmondja, hogy ők ketten milyen boldogok. De ő erről nem tud. Képtelen vagyok már elviselni ezt az érzést, de nem akarom neki azt mondani, hogy nekem ezeket inkább ne mesélje el, jó képet vágok hozzá és bár vele örülök, belül teljesen össze vagyok törve. Segítsetek kérlek, mit tegyek?
2011. ápr. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Korod? ha gondolod megismerkedhetünk


18f

2011. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hűű ez úgy tűnik mintha féltékeny lennél a barátnődre és mintha szerelmes lettél volna a barátnődre azaz lesbik lettetek volna!


De az a pasi könyörgött neked és kezdeményezett nálad de te elutasítottad mert nem volt az eseted.


Örökké csaknem maradhattok szüzek....boldog igen lehet h az, de ha talál majd valakit te is az leszel.


Első időben nyílván a nagy szerelemmel van elfoglalva a barátnőd de idővel ez csökkenni fog és ismét sokat lesztek majd együtt.

2011. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az bánt, hogy miért nem mondtál igent annak a fiúnak? Esetleg lett volna kicsit másabb/jobb és milyen boldog lehettél volna vele?


Nem könnyű helyzet, de fel a fejjel, rengeteg ember van, és rengeteg fiú. Könnyedén bele szerethetsz még bárkibe, olyan gyorsan, hogy észre sem veszed, és akkor egyáltalán nem fog érdekelni mit csinál a barátnőd :P


Biztosan magányos lehetsz így, hogy ezt csak itt tudod leírni... de hidd el sokan szívesen segítenének rajtad, és szívesen meghallgatnának már ha csak magamból indulok ki :D Szóval ne keseredj el, hanem talán addig is próbálj meg ismerkedni, új barátokat szerezni, akár kicsit a mostani kárára is. Ő úgy is elvan a fiúval, nem?


16/f

2011. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, elvan vele. amúgy 15/L vagyok
2011. ápr. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!