Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, aki egyébként az egyik legjobb barátom is, mit tegyek? Kicsit bonyolult.

Figyelt kérdés

Már az elején szögezzük le: huszonéves lány/nő vagyok, nem kis csitri. Voltam már szerelmes, ezért biztos vagyok benne, hogy ez is az. A tanárom nem férfi, hanem nő.


Ha ezen túltettétek magatokat, akkor olvassatok csak tovább!


Szóval már régebb óta ismerem őt, eddig csak barátok voltunk, egy ideje viszont már a tanítványa is vagyok (idegennyelv - kiscsoportos oktatás).

Nagyjából egy hónappal ezelőtt kezdődött nálam ez az érzés, ami már egyre erősebb. Lassan már úgy telnek a napjaim, hogy alig eszem, iszom, csak azt várom hogy kezdődjenek az órák és sose legyen végük. Alig bírok koncentrálni mindig azon kapom magam h ő jár az eszemben, vagy őt nézem... Annyira gyönyörű kívül is, belül is.

Ami tán pozitívum, bár lehet, inkább tetőzi a problémát, hogy elég sok baja van a pasikkal és jó párszor említette már nyilvánosan is, hogy lehet, ki kéne próbálnia csajokkal, meg egyéb ilyen célzásai voltak. Sokszor hihetetlenül kedves velem, megérint, megsimogat, stb, de félek, ebbe csak én magyarázok bele dolgokat és ez szimplán csak a barátság jele nála.

Ami a legrosszabb, hogy nekem ecseteli a szerelmi életét, én pedig próbálok mint jó barátnő a legjobb tanácsot adni, de közben meg azt kívánom, bárcsak megutálná az összes pasit és akkor tán lenne esélyem. Vagy nem tudom...

Ne értsetek félre, nem csak a szexuális részére gondolok, hanem tényleg, tiszta szívemből szeretem!

Egyébként nekem is van egy kapcsolatom, ami úgy ahogy van katasztrófa, és egy pasival vagyok együtt (mindig is hozzájuk vonzódtam), ezért sem értem, hogy most mi ez az egész? Miért érzem ezt?

És egyáltalán mit kéne tennem? Komolyan gondolkodtam már rajta, hogy elmondom neki, de nem merem, mert félek, megutálna, ez az egész elrontaná a barátságot is, amit annyira féltek.

Mi legyen, mit tegyek? Annyira nehéz így asszisztálnom az érzelmi életéhez, miközben bármi amit mond egyre több darabra töri a szívemet...


Kérek mindenkit, csak az válaszoljon, aki normális dolgokat tud hozzáfűzni, esetleg tapasztalt már ilyesmit, de a "de beteg vagy", "leszbi", stb megjegyzéseket kérem, mellőzzétek!


2012. júl. 18. 17:02
1 2
 11/17 kissodon válasza:
bocsi a helyesírási hibákért :-)
2012. aug. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ugye nem egy N.A. nevű, nagymellű csaj a tanárod?:) Van egy ilyen ismerősöm, aki szokott panaszkodni nekem, hogy a lány tanítványai beleszeretnek. Full heteró a csaj, totál elege van belőle.:)
2012. aug. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem, S.T. és kismellű... remélem, ez megnyugtat. :) egyébként én valahogy az embereket nem a mellméretük alapján ítélem meg és nem is azokért szeretek bele valakibe...


Egyébként itt is hasonló a szitu, pont ez a fő problémám, hogy sokszor nekem panaszkodik, hogy mennyien belé szeretnek. De eddig mindig csak pasik, szerintem én vagyok az első nő... Vagy legalábbis én leszek az első, aki ennek hangot is ad, de remélem, nem a következő, akire panaszkodni fog majd valakinek...

Csak abban reménykedek, hogy a barátságunk és az a tény, hogy én nem megdönteni akarom, mint a pasik, hanem tényleg szeretem, leginkább a lelkét, kicsit pozitívabb irányba tereli majd a dolog kicsengését.

2012. aug. 17. 17:08
 14/17 A kérdező kommentje:
kissodon, nem voltál tapintatlan, sőt, köszönöm a kedvességed és a biztató szavaidat! Bár titkon én is reménykedek egy happy end-ben, már annak is örülnék, ha nem utálna meg...
2012. aug. 17. 17:10
 15/17 anonim ***** válasza:
A mai divat azt mondja neked erre, hogy csak rajta, nyugodtan csak menj a saját nembeliddel, nincs abban semmi. Igazából ez beteg dolog, bármennyire neked ez nem tetszik. Ne az érzelmeken keresztül cselekedjünk, hanem az értelmünkkel. Beleszeretni szinte bárkibe lehet, még akár egy állatba is. Maradjunk meg embereknek és értelmesen éljünk.
2013. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de érdekelne, hogy mi van veletek. Nagyon szimpatikus vagy az alapján amit itt írtál, szorítok neked, remélem azóta már összejöttetek. :)
2015. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azt hittem csak egyedül velem történt ilyen eset a világban...nagyon jó érzés volt olvasni a történeted,érzéseid, kommenteket..azóta elmondtad neki a tanárnődnek amit te érzel iránta?...én szinte majdnem így voltam egy tanárnőmmel ..
2022. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!