Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Munkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Munkát vagy a régóta tartó párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, már 5. hónapja nem találok munkát, és szüleim is erőltetik hogy mostmár bármit vállaljak. Sajnos régóta csak gyári munka van ahová keresnek embereket, és fel is vennének. Ez meg úgy lenne hogy 6-2 ig van munka idő hétfőtől péntekig. Tehát én ehhez fél 4kor kelnék hogy oda érjek.

Barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, és minden este találkoztunk eddig, de ő meg úgy dolgozik hogy csak este fél 10 kor tudunk találkozni. Ez eddig rendben is volt amig iskola volt. Igy viszont ha ezt elvállalom soha többet nem találkoznánk hétköznap. Csak péntek és szombat este. Ha az egész hétvégét együtt tölthetnénk együtt alvással, akkor ez nem is tűnne kevésnek, mert sokan csinálják igy, de mivel egymáshoz nem mehetünk fel, ezért csak heti pár órát tudnánk együtt lenni valahol a városban. Beszélgettem már vele erről, és nem tetszik neki az ötlet, szerinte 1 hónapon belül vége lenne a kapcsolatunknak.


2012. júl. 19. 12:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Igen csak a minimálbér és 0 fejlődési lehetőség nem annyira vonzó hogy eldobjak mindent gondolkodás nélkül, ezért is irtam ki a kérdést. Nem is számitok pénzesebb melóra ennyi végzettséggel, de egy átlagos nappali munkaidő teljesen más lenne, úgy nem kellene választani semmi közül. De így nem tudom, mert ha vállalom és megromlik minden köztünk és vége lesz, hiába is találok új munkahelyet a kapcsolatom már nem jön vissza.
2012. júl. 19. 13:01
 12/27 anonim ***** válasza:
Ő dolgozik? Költözzetek össze.
2012. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Amúgy szeretnénk össze költözni, de erre nincsen sok kilátásunk egyenlőre. Csak ha valami csoda történik.
2012. júl. 19. 13:05
 14/27 A kérdező kommentje:
Dolgozik, de 2 fizetésből sem jönne ki az albérlet, ezért nem nagyon van rá esély.
2012. júl. 19. 13:06
 15/27 anonim ***** válasza:
Milyen albérlet nem jön ki két fizetésből? Mit akartok akkor az élettől? Kaptok majd a szülőktől lakást? Mert a hitel is kb. ugyanott van, mint egy albérlet. Mi két közalkalmazotti fizetéssel vágtunk bele a hitelbe, plusz ugye rezsi, egy albérlet sem olcsóbb. Össze kell húzni a nadrágszíjat és apránként kell beszerezni mindent vagy használtan. Valami pici garzont csak kiadnak 30+rezsiért, keresgéljetek.
2012. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Na igen, milyen albérlet az ami 2 fizetésből nem jön ki?

kettőtöknek elég szerintem 1 szobás is, nem hiszem hogy sok rezsitek lenne, hiszen dolgoztok és nem is nagyon lennétek otthon, csak éjszaka.

2012. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ezen a környéken 60-tól kezdődnek a kiadó lakások +rezsi. Hitelt se kapnánk soha, és segítségünk nincs, nem is lesz szülőktől. Szóval totál kilátástalan ez, jobb nem is bele gondolni, inkább csak a jelen érdekel egyenlőre.
2012. júl. 19. 13:15
 18/27 anonim ***** válasza:
mi az, hogy ezen a környéken??? Megyeszékhelyen laktam 7 albérletben, mindnek más volt az ára mindentől függetlenül. Ha annyira nincs pénzetek, vegyetek ki egy szobát, az megvan 20+rezsiből, de ez már a max.
2012. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hú, hát sajnálom nem gondoltam hogy 60.ezer felétek egy albérlet.

ha erős a kapcsolatotok valahogy átvészelitek, míg nem találsz egy jobb munkát.

De ahogy már előttem is mondták, ez csak a véleményünk, sajnos helyetted nem dönthetünk.

2012. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Sopron. Abba nem menne bele hogy szobát vegyünk ki, akkor inkább otthon lakik, azt mondja idegenekkel nem fog közösködni és még fizetni is érte.

Pedig nem lenne az rossz ha velünk egyidősekkel bérelnénk lakást.

Ez igy nem fog megoldódni szerintem, ha Ausztriában sikerülne munkát találni legalább valamelyikőnknek, akkor lenne esélyünk közös életre.

2012. júl. 19. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!