Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit zavar, mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit zavar, mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés
A barátomal már 3 és fél hónapja együtt vagyunk, és minden happy meg naon szeretjük egymást és együtt szeretnénk maradni életünk végéig.:)Csak engem zavar az h nagyon el van kényesztetve meg minden, mindig magának add igazat mindenben,és mindig tökéletesen akar csinálni mindent..., és vhogy nem teccik nekem.(egyedüli gyerek)az anyja ilyen...,apja naon aranyos:)de az anyukája is:)Mit csináljak h ne zavarjon????:SLécci segítsetek!!!
2008. máj. 6. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el így, vagy beszélj vele! ne próbáld megváltoztatni, ha szeret, önmaga változik meg érted. az én párommal is így volt. :) <3
2008. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én pasim is ilyen. :) bár ő nem egyedüli gyerek, meg nincs elkényeztetve, az egoja mégis az egekben. Egy idő után idegesítő lehet...
2008. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen elégé, mit csinjak akkor???

Köszike a válaszokat!:)

2008. máj. 6. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, mert megváltozni úgysem fog! Ha meg nem megy az elfogadás, akkor csak a szakítás marad! Hidd el egy idő után már annyira idegesítő lesz, hogy ott fogod hagyni!
2008. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Latom itt senki nem batorit:) Az en baratom is ebbe a kategoriaba tartozik. Soot..meg mai napig az apja annyira felti, meg olyanokat csinal, h neha az agyamra megy. De szerencsere az apja, nem o:)


Na most azt biztos nem szivesen hallod, h el kell igy fogadni, mert ugysem fog valtozni. Ez reszben igaz. Tenylegf el kell fogadd ot ugy ahogy van, ha igazan szereted. Az egy ferfinek nagyon fontos.

Nekem is az agyamra ment h mennyire el volt kenyeztetve a baratom, rengeteg dolgot nem tudott ertekelni az eletben,

Ezen en annyit tudtam valtoztatni, h probaltam, megmutatni mit jelent ertekelni valamit. Egy olyan embernek, akinek mindene megvan nemtud ertekelni.

De biuztos van egy erdeklodesi kore..valami ami jobban erdekli masnal. A barataomnal a zene volt, mert DJ.

Aztan meg ugy probaltam ravenni h ertekeljen engem is es mas dolgokat is, h mi lenneha ezt meg ezt a lemezt nem kapnad meg, mert valakinek pont ugy all fel, h ne segotsen rajtad.. Tehta ertekeld ami megvan, es mit megkaptal, orvendj neki stb..

Na erre probald ravenni a baratod, h ertekeljen. S ha fog, akkor nem is elsz akkora gond az eleknyeztetes.

Nekem 1 evig gondot okozott, de mar teljesen megvaltozott minden.:) Anelkul h a baratomn ugy erezte volna, h en ot nem fogadom el es folyton megakarom valtoztatni. Az rengeteget szamit egy ferfinak.

Sok sikert. Es ne azt nezd h jaj ugyis olyan marad, hanem kuzdj azert ami neked kell.

2008. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem fogom soha otthagyni , me nagyon szeretem és ő is engem, és örökkre együtt szeretnénk maradni:P

Am igazatok van!:)De akkor is ez így fura:S:)

Köszike az előtem szólónak megfogadom amit írtál:)))

2008. máj. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!