Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik a nők után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik a nők után?

Figyelt kérdés
Nos, van a páromnak egy testvére, aki 32 éves férfi és soha nem volt még párkapcsolata. A párom mesélte, hogy soha nem csajozott és nem volt még esete nővel. Abszolút nem érdeklődik a lányok után. Úgy kezeli a nőket mintha férfiak lennének (engem is úgy kezel, nő vagyok). Egyébként nagyon félénk és visszahúzódó férfi, de aranyos és rendes. Úgy gondolom, hogy valami lelki oka lehet ennek. Azt kizárnám, hogy meleg lenne, mert nem jár sehova, nincsenek barátai a szüleivel él és munka után egyenest haza megy, amúgy munkamániás. Volt már, hogy észrevettem, hogy megnéz engem. A párom szerint impotens lehet. Létezik, hogy egy egészséges férfi ne akarjon nőt magának? Vagy attól fél, hogy elutasítják? Amúgy boldognak látom őt és kiegyensúlyozottnak. De mire vár, szerintetek később nem fogja megbánni?

2012. júl. 23. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A baratom is ilyen volt 30 eves koraig, akkor ismertuk meg egymast :-)) A baratod testvere meglehet, hogy nem talalkozott meg egy szamara ertekes lannyal sem, esetleg magasak az elvarasai. Gondolom a szex nem elsodleges neki, igy nem fog ezert senkivel sem kikezdeni. MIvel boldog es kiegyensulyozott igy is, ezert nem kell eroltetni. Lehet kicsit keson ero tipus, vagy inkabb tulsagosan is kialakult kepe, es elkepzelese van a vilagrol es az eletrol.
2012. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyesmi...
2012. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a karrierépítés, vagy netán valamely tudomány művelése tölti ki napjait?
2012. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem építi a karrierét, csak dolgozik, elég sokat. Köszi a válaszokat!
2012. júl. 23. 20:55
 15/16 anonim ***** válasza:
De azért valami intellektuális munkát végez, nem?
2012. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Irodai munkát végez és nagyon magas műszaki érzékkel rendelkezik (mindent megcsinál, ő javítja a kocsiját). Azt nem írom le, hogy pontosan mivel foglalkozik, mert akkor lehet, hogy valaki ráismerne.
2012. júl. 24. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!